Zwolenników teorii, iż Małgorzata Rozenek urodziła się znacznie wcześniej, niż sama twierdzi, przekonuje fakt, iż już kilka lat temu, jako nieznana nikomu żona serialowego aktora wystąpiła w programie telewizyjnym, w którym podpisano ją jako 41-letnią matkę dwójki dzieci.

Reklama

Gwiazda TVN twierdzi jednak, że była to pomyłka stacji. Rozenek pokazała podobne wpadki telewizyjne i wyśmiała osoby, które wierzą w spiskową teorię dotyczącą jej wieku

Oglądając telewizję możemy dowiedzieć się, że nie pisze się "żołnierz", a "RZołnierz". 😉 Od lat myślimy, że "chomik" pisze się przez "ch". Otóż nie, bo przez samo "h". Tak napisali w TV. 🙉🙈🙊To samo tyczy się słów "bierzący" (absolutnie nie "bieżący) i "cureczka" (mylił się ten, kto pisał ją z "ó). ☺️😊😉 Jaka jest więc prawda? 😉😊 Prawda jest taka, że wszędzie zdarzają się błędy i wpadki. ☺️👌🏼 Dobra, mam wiele bieRZących spraw na głowie, więc muszę być jak RZołnierz. 😍😎Za chwilę nakarmię naszego homika, a później odwiedzę koleżankę i jej cureczkę. 💗😀😄Uciekam więc na kilka godzin z Facebooka. Ale wrócę (a może wrucę?). Małgorzata Rozenek (według TV po 40., czasem według portali plotkarskich nawet po 50., a prywatnie 38) Miłego dnia!

Facebook

Celebrytka odniosła się także do rewelacji Pudelka, który twierdzi, że znalazł studniówkowe zdjęcie Rozenek, będące dowodem na to, że kończyła liceum w 1988 roku, a więc jest sporo starsza, niż twierdzi. Gwiazda udostępniła ten artykuł plotkarskiego portalu i ogłosiła, że to nie ona widnieje na zdjęciu

PUDELEK postanowił poszukać mojego sobowtóra. Odnalazł Małgorzatę Kostrzewską, ale... to nie jestem ja. Dlatego sama organizuje mój własny konkurs pt. "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" :-) , bo bardzo chciałabym poznać moją imienniczkę, która na dodatek jest do mnie podobna. Pani Małgorzato, proszę się do mnie odezwać, bo z wielką przyjemnością zaprosiłabym Panią na obiad. :-) P.S. Jeśli ktoś chce znaleźć moje studniówkowe zdjęcia, może przestać szukać. Czemu? Bo w studniówkowy wieczór zostałam w domu. ;-)
Zdjęcie użytkownika Małgorzata Rozenek.

Facebook