Pierwsza żona Krzysztofa Ibisza, Anna Zejdler-Ibisz wystąpiła w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o swoim rozwodzie z popularnym prezenterem:

Reklama

Rozwód wiele mnie nauczył i zmienił mnie kompletnie. W jakimś sensie nigdy nie jest tak, że dwie osoby chcą się rozstać w tym samym momencie. Zawsze jedna strona jest bardziej poszkodowana. Rozwód zmienił mnie na lepsze. Wtedy, kiedy to następowało, to byłam przerażona. Byłam rozpieszczonym dzieckiem, pod opieką rodziców, zdejmowali ze mnie problemy, potem opiekował się mną mąż. I nagle zostałam sama jako młoda dziewczyna, z małym dzieckiem, wtedy dotarła do mnie dorosłość. Bałam się o dziecko, bałam się nowego życia.

Anna Zejdler i Krzysztof Ibisz pobrali się w 1998 roku. Para doczekała się synka, Maksymiliana. Po 6 latach małżeństwa podjęli decyzję o rozwodzie, który orzeczono w 2004 roku. Rok później Krzysztof Ibisz ponownie stanął na ślubnym kobiercu, tym razem ze szkolną miłością, Anną Nowak. To małżeństwo również nie przetrwało próby czasu i rozpadło się w 2009 roku.