Reklama
Reklama
Reklama

Aktorka oskarżona o kradzież zabiera głos: Biżuteria wyglądała jak świecidełka z supermarketu

Olga O.
Olga O. / AKPA
Olga O., aktorka znana widzom seriali "Ojciec Mateusz" i "Przyjaciółki" przerywa milczenie w sprawie skandalu związanego z kradzieżą biżuterii. Celebrytka zapewnia, że nie była świadoma wartości pierścionków i nie "ukradła ich", a "znalazła" na parapecie w klubie fitness.
Reklama
Reklama
Tematy:
oświadczenie kradzież aktorka Olga O. Ojciec Mateusz biżuteria

Powiązane

Reklama

Komentarze (24)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • czyt
    2016-05-22 10:00
    Czeka na przeprosiny ?
    0
    zgłoś
  • LuS
    2016-05-09 05:04
    Świecidełka, nie świecidełka były nie jej więc powinna zostawić tam gdzie leżały. Wzięła czy raczej ukradła jest więc złodziejką i tego faktu nic nie zmieni. Złodziejka to złodziejka. Udaje, że nie znała wartości kto w to uwierzy? Ukradła i tyle czyli Złodziejka a że ukradła o tak znacznej wartości powinna siedzieć.
    0
    zgłoś
  • Plotus
    2016-05-08 17:37
    Olga to złodziej zdeklarowany! Do pierdla z nią, niech się i strażnicy uradują.
    0
    zgłoś
  • moher
    2016-05-08 17:18
    Wszystko jedno 50 tysiali czy 20 zyla. Jestes złodziejką.gupia cipo
    0
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • olo
    2016-05-08 09:28
    zaopiekowala sie bezpanskim mieniem, laseczki małe, na iPodzie nie pisza o tym,ze mozna ? he,he
    0
    zgłoś
  • Mira
    2016-05-08 09:17
    Gdyby tylko przeprosiła... Ale straszyć!? trzeba mieć tupet! Sama naraziła na szkodę swoje imię, już nie dobre, bo PRZYWŁASZCZENIE CUDZEJ RZECZY, BEZ WZGLĘDU NA JEJ WARTOŚĆ, TO KRADZIEŻ!
    0
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • krata
    2016-05-08 01:00
    Do pierdla babę na długie lata faceta za batonik za 90 gr posadzili bez skrupułów
    0
    zgłoś
  • olo
    2016-05-07 23:10
    sprawdzcie sobie w necie,he,he wycene bizuterii, platyna, szafir/brylant, rauty/rozety z brylantow ,plus drobne brylanciki, 0,5 ct, a nawet 1,2 ct, to 5-7 tysiecy zlotych !!! buahahaha
    0
    zgłoś
  • olo
    2016-05-07 21:27
    to byl pewnie tombak zwykly, a nie zadne 50 tys. bo trąci to jakas mistyfikacja,moze oryginaly w domu trzyma, he,he , o ile ma... to cos warte gora 10 baniek, gora !!
    1
    zgłoś
  • olo
    2016-05-07 21:24
    wycena tej bizu przesadna, zloto jak zloto, szafiry ot, tylko rauciki diamentowe moga miec wartosc, ale to sa male diamenciki na rautach, ponizej karata !!, wiec.. te 50 tys... he,he i obskurna hala fitness... jakas fikcja
    1
    zgłoś
  • POlakos
    2016-05-07 21:03
    ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA.ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA, ZŁODZIEJKA. i pewnie głosowała na PISlam. bo każda złodziejka głosuje na PISlam
    1
    zgłoś
  • kontestator
    2016-05-07 20:55
    Tłumaczenie Olgi. O. jest dość wiarygodne,bo sam bym nie pomyślał, że ktoś może na fitness zabierać tak drogą biżuterię. Tym niemniej, nawet "odpustowej" biżuterii nie powinna brać, tylko należało oddać ją do recepcji.
    0
    zgłoś
  • www
    2016-05-06 22:39
    Zlodziejka i tyle. Z drugiej strony panienka stratna musi byc nowobogacka, bo ludzie, ktorzy maja cenna bizuterie nosza je na wyjatkowe okazje, lepsza kolacja, uroczystosc etc. Na codzien, czy w podroz liniowcem zakladaja "bizuterie kostiumowa" czyli chlam pozlacany posrebrzany z krysztalkami svarovskiego i innym szajsem.
    5
    zgłoś
  • master of puppets
    2016-05-06 21:52
    Kilka miesięcy temu? To świeża sprawa z początku maja, i z kogo ona idiotów robi? Z widzów? Bo fanów to już chyba nie ma!!!
    1
    zgłoś
  • kobieta
    2016-05-06 20:59
    jak to były jarmarkowe świecidełka wg. tej pani to po co zabrała, tłumaczy się głupi albo naiwny, po prostu jest złodziejką
    3
    zgłoś
  • KODziarz
    2016-05-06 20:40
    i na takie świecidełka to to się POłakomiło ?
    5
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Bibilijny
    2016-05-06 19:56
    głupi i naiwny by w te jej wyjasnienia uwierzyl.
    1
    zgłoś
  • prokurator
    2016-05-06 19:08
    Frau Olgo 7 przykazanie mówi nie kradnij,trochę skromności pani złodziejko.
    2
    zgłoś
  • lolek
    2016-05-06 18:28
    Media piszą opierając się na faktach i dowodach bo wiedzą jakie odszkodowanie muszą płacić a złodziejka obrała taką linię obrony bo ma takie prawo .Szkoda że te świecidełka nie były potłuczone albo nie było choinki i przyniosła do domu zamiast zostawić w recepcji.
    1
    zgłoś
  • bono
    2016-05-06 17:49
    Posluchaj Olga, zabranie czegokolwiek z miejsca gdzie to zrobilas jest zwyklym zlodziejstwem a jezeli jak sadzisz znalezieniem, to zarzadaj ustawowej nagrody za znalezienie.
    1
    zgłoś