Reklama
Reklama
Reklama

Olga O. aktorka "Ojca Mateusza" oskarżona o kradzież biżuterii wartej 50 tys. zł

Olga O.
Olga O. / AKPA
Aktorka Teatru Ochota, znana także widzom seriali "Ojciec Mateusz" czy "Przyjaciółki" została zatrzymana przez policję za kradzież obrączki i pierścionka z białego złota, wysadzanego diamentami.
Reklama
Reklama
Tematy:
aktorka kradzież przyjaciółki biżuteria Olga O. Ojciec Mateusz

Powiązane

Reklama

Komentarze (36)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • czesiek
    2016-05-05 19:13
    jaka kara ? , znależne ! , znależne się należy , jest udokumentowany fakt wejścia w posiadanie zguby . ważne czy monitoring posiadał audiovideo czy tylko video . zabawna sprawa , rozwojowa w życiu " sławnych i bogatych " .
    1
    zgłoś
  • optymistka
    2016-05-05 14:16
    Święta prawda że,,okazja czyni złodzieja" więc nie oceniajcie a zastanówcie się jak niejedno z Was zachowało by się w takiej sytuacji.Moim zdaniem p.Olga nie ukradła lecz znalazła i z pewnością zamierzała oddać wiedząc czyje to jest.
    2
    zgłoś
  • "dobra zmiana"
    2016-05-05 12:16
    nadaje sie na ministra w naszym pseudo rządzie z pseudo fachowcami
    0
    zgłoś
  • Xyz
    2016-05-05 02:53
    Ukradła ? Chyba raczej znalazła i nie oddała ! Kradzież to chyba co innego !
    2
    zgłoś
  • Pegaz
    2016-05-04 17:03
    Jest skończona .Zostało już tylko kręcić filmy z kategorii XXX .
    0
    zgłoś
  • Ajzew
    2016-05-04 14:07
    Powinna powiedzieć ,że wzięła na przetrzymanie żeby nie zginęło ale zapomniała oddać. Dostanie wtedy w zawiasach ale i tak złodziejki to nikt nie chce zatrudniać chyba że PO-PSL.
    0
    zgłoś
  • Jasiu
    2016-05-04 11:27
    Dorobi jako Zakodowana. Takie tam biorą.
    3
    zgłoś
  • Lucek
    2016-05-03 21:34
    Jaki serial, tacy aktorzy!
    0
    zgłoś
  • Wujo
    2016-05-03 12:22
    Zacznijmy od tego, że to nie było przywłaszczenie, drogi pismaku, tylko kradzież. Przywłaszczenie byłoby, gdyby np. powiedziała "potrzymaj, a ja pójdę zrobić dobrze murzynowi w toalecie". A ile jej grozi, można sprawdzić w ściśle tajnym dokumencie, zwanym kodeksem karnym.
    1
    zgłoś
  • sami swoi
    2016-05-03 12:08
    A juz myslalem ja zaprosic na kawe do domu.... :-)
    0
    zgłoś
  • on
    2016-05-03 11:47
    jest skonczona jako aktorka!
    0
    zgłoś
  • bolek
    2016-05-03 08:51
    elimeciarz przyjmie ja do kodu za kare 5godz skakania jako celebrytka takich tam potrzeba
    4
    zgłoś
  • Miu
    2016-05-03 08:08
    Co to za stołeczna wieśniara idzie na fitnes z majątkiem na szyi za 50000 złotych?!
    3
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • prowicjonalissimus
    2016-05-03 04:47
    ksiendzowi tyż sie zdarzo ?
    3
    zgłoś
  • Naparstek
    2016-05-02 18:55
    Czy ta "znalazczyni" złota na parapecie nie gra żonę aspiranta Nosula ?
    2
    zgłoś
  • Sas
    2016-05-02 18:38
    na których dostrzegli moment kradzieży pierścionków, której sprawdzą była Olga.....sprawdzą..... kto to pisze?
    0
    zgłoś
  • sąd N
    2016-05-02 18:12
    Już w sobotę będzie skakała na marszu szumowin a sąd ją uniewinni .Skazana zostanie ta właścicielka biżuterii za kuszenie niczym Sawickiej B.
    38
    zgłoś
  • Andrzej
    2016-05-02 18:03
    Katolicki serial będzie w PIS tam sami kryminalistów z prezesem . Pamiętamy okradzenia ie SKOKOW i transfer zdobyczy do Luksemburga przez senatora PIS Biereckiego
    44
    zgłoś
  • wojtek
    2016-05-02 17:50
    co wy tu siejecie propagade NIEMIECKIEGO DZIENIKARZA ,, NIE UKRADLA WZIELA BO LERZALO,,,, MOJEMU WNUKOWI TAK ZABRANO BUTY W SZKOLE,, to po sprawdzenju monitorigu kto wziol wezwano rodzica i buty wrucily do wlasciciela tez bylo to w szatni,,, UWAS TO WSZYCY ZLODZEJE , A KTO ZWAS BY ZROBIL INACZEJ .. JA W POLSCE ZGUBILEM PORTWEL Z DOKUMETAMI Z KARTAMI PASZPORTEM I PIENIEDZMI,, I CZLOWIEK ODAL NA POLICJE , WIEC SPOKOJNIE PISMAKI
    6
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • a u innego nie kradą hurtem
    2016-05-02 16:52
    Ojciec Mateusz też ma słaba oglądalność
    11
    zgłoś