Co skłoniło Kubę do ujęcia się za panią prezydentową? Były to słowa Krzysztofa Gojdzia, zwanego "doktorem gwiazd". Lekarz - celebryta na swoim profilu na Facebooku wymienił, co Agata Duda powinna poprawić w swoim wyglądzie:

Reklama

Pierwsza Dama Agata Duda powinna dobrze się prezentować. Styliści dbają o ubiór i jej styl, którym zachwyca podczas publicznych spotkań. Czy dba też o twarz i ciało? Jako moja rówieśniczka wygląda znakomicie i naturalnie. Czy poddaje się jakimś zabiegom upiększającym? Uważam że jeszcze nie. Ale dobrze byłoby utrzymać taką kondycję. Po 40 r.ż. proces starzenia się u kobiet bardzo przyspiesza - u Prezydentowej widać już kurze łapki, skóra traci elastyczność, pojawiają się chomiczki

Wojewódzki na łamach "Polityki" stanął w obronie żony prezydenta:

Chirurg gwiazd, czyli Krzysztof Gojdź, rozkręca się coraz mocniej. Ostatnio odniósł się do wyglądu Agaty Dudy: „Widać już kurze łapki, skóra traci elastyczność, pojawiają się chomiczki”. Ja bym miał poradę dla chirurga: żeby czasem wzorem pierwszej damy też milczał.

Na odpowiedź doktora nie trzeba było długo czekać. Na swoim profilu na Facebooku odpowiedział Kubie Wojewódzkiemu, wytykając mu, iż za wszelką cenę próbuje się odmładzać:

I jak tu nie uwielbiać Kuby Wojewódzkiego? W imieniu Polek dziękuję Kubo za Twój wkład w rozwój miłości i poszanowania praw kobiet. Cieszę się, że mamy podobną opinię, również co do naturalnej urody Pani Prezydentowej. Może powinniśmy brać z niej przykład a nie udawać podlotków. Hmmmm. Złapałem się na tym że idę Twoimi śladami. Czerwone Ferrari, piękne kobiety u boku z coraz większą rozpiętością wiekową.. Co będzie dalej? Już niedługo mój ranking TOP 5 facetów w show-bizie. Walczę sam ze sobą kto z nas ma być nr 1 w… umiejętnościach zakrywania łysiejących zakoli na głowie. Zawsze będziesz dla mnie niedoścignionym wzorem. Daj please namiar na swojego stylistę fryzury – nagrywam teraz program i chętnie przygarnę Twój sztab ludzi;). Ps- zacząłem ostrzykiwać włosy osoczem bogatopłytkowym – będę dobrym kolegą i dam znać czy działa.. Pozdrawiam z przymrużeniem oka mojego idola:))