Maciej Maleńczuk o Andrzeju Dudzie: Plastuś, wszystko u niego doprowadza mnie do szału

| Aktualizacja:

Maciej Maleńczuk znany jest ze swoich bezkompromisowych poglądów i ostrych opinii na temat polityków. W swojej najnowszej książce, muzyk nie ma litości dla rządu i prezydenta Andrzeja Dudy.

wróć do artykułu
  • ~Daro
    (2016-04-22 16:05)
    Panie Macieju - zgadzam się w 100% ze wszystkimi Pańskimi poglądami. Macierewicz to fanatyk, powinni go zamknąć w psychiatryku.
  • ~heliot
    (2016-04-22 14:41)
    Dobrze by było gdyby nijaki maleńczuk spojrzał w lustro !!!!!!!!!!!! Chłopie a kogo ty reprezentujesz? Kim ty jesteś ? Tacy jak ty to dawniej na odpustach wiejskich grali . W spiewaniu nie idzie ,to próbuje zaistniec w obrazaniu?
  • ~Lidka
    (2016-04-22 14:45)
    A co to za autorytet ten Maleńczuk. Żaden. Artystycznie cienki Bolek. Nie mogę na niego patrzeć ani go słuchać. Potwornie zmanierowany gość.
  • ~Anka
    (2016-04-22 17:39)
    Brawo Malenczuk ,zgadzam siew z kazdym slowem i doborem okreslen do pisowskich oszlomow ,ktorych tu wymienil lacznie z prezydentem plastusiem-dobre okreslenie,byl juz budy malinowy ,dudus,maliniak .Wreszcie ktos mowi prawde i nie boi sie konsekwencji,chociaz nigdy nie wiadomo jak te pisowskie bufony moga zareagowac ,bo przeciez jak oni ublizaja jest ok, a o nich nie wolno mowi zle
  • ~Zboczeńczuk
    (2016-04-22 15:14)
    Wszystko się zgadza , oprócz jednego ,że ten palant to co mówi o kimś dotyczy właśnie jego PALANTA !
  • ~Duda
    (2016-04-22 17:01)
    Ta wóda to mu mózg wypaliła a narkotyki to mu rozum odebrały
  • ~Kris
    (2016-04-22 21:06)
    Maleńczuk - pijany narkoman. Cały czas trwa szczucie niemieckiego Der Dziennika na prezydenta Polski.
  • ~warszawianka 44
    (2016-04-22 15:28)
    Panie Macieju, mam nadzieje, ze te wszystkie wredne chamskie komentarze spływają po Panu jak po kaczce. Pozdrawiam i czekam na kolejne występy, oby tylko w programach które da się oglądać.
  • ~Helena
    (2016-04-22 13:48)
    zgadzam sie z p. Malenczukiem, idiotow wsrod naszego suwerena nie brakuje, jest nadmiar
  • ~realista
    (2016-04-22 14:32)
    Jednym z takich jest pan Maleńczuk
  • ~Mist
    (2016-04-24 01:03)
    Hehe, stara, paskudna ukrainska baba belkocze cos o plastusiu. Macius, wskocz pod sukienke Hani Walz - tam sie zawsze tak dobrze odnajdujesz. Cieplo, a i grosza nigdy nie brakuje.
  • ~toni
    (2016-04-23 21:43)
    Ślicznie Pani Premier wygląda. Do tego trzeba dodać świetnie się prezentującą Parę Prezydencką i można powiedzieć: WRESZCIE MAMY PRAWDZIWYCH REPREZENTANTÓW NARODU
  • ~liza
    (2016-04-22 20:49)
    a co ten wsiowy glupek po podstawowce z ukrainskimi korzeniami ,alkoholik i beztalewncie ma tu do powiedzenia ???!!! dlaczego niemieckie merdia wciaz promuja takie zera i tym samym promuja obrazanie Prezydenta Polski ,ktoremu ten glupek majwuzej buty moze czyscic !!! tylko szwabski szmatlawiec moze ciagle obrazac Polakow wykorzystujac do tego ruskich albo ukrainskich idiotow,dziwi mnie tylko ze Polacy to popieraja ? kim jestescie ludzie ktorzy dajecie pluc na prezydenta wlasnego kraju ???albo jestescie jeszcze wiekszymi glupkami od tego jarmarcznego ,zapitego grajka z ukrainskiej wsi albo po prostu z narodem polskim nie macie nic wspolnego !
  • ~mzimu
    (2016-04-24 01:14)
    Malenczuk, ukrainski wrzaskoryjcu, ********* bez sensu jak szczur spod kredensu.
  • ~Kaz
    (2016-04-24 17:57)
    Czy przypadkiem Maleńczuk nie jest pochodzenia ukraińskiego?Jesli tak to won z naszego kraju i naszej polityki. Damy sobie sami radę.
  • ~mirek
    (2016-04-23 13:02)
    wystarczy popatrzeć na tą spuchniętą gębę. to jest bezmózgowiec, wódka mu rozum wypaliła, a narkotyki dokończyły dzieła!!! on pisze książki? a kto to będzie czytał!!!!
  • ~Idiota
    (2016-04-22 18:55)
    Co się dzieje z Maleńczukiem? Zauważyliście, że Maleńczuk robi się coraz bardziej zniewieściały? Te farbowane włoski, te gesty i nawet rozumuje jak niewiasta.
  • ~LUCKY
    (2016-04-22 18:04)
    Znieważenie Prezydenta w Kodeksie karnym O tym, jaka kara grozi osobie, która znieważa Prezydenta RP stanowi Kodeks karny. Zgodnie z treścią przepisu art. 135, ten, kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  • ~'Żenia"
    (2016-04-22 18:24)
    to prawda , powinien ponieść kare za obraze Prezydenta
  • ~poter
    (2016-04-23 07:38)
    Maleńczuk to niereformowalna odmiana homoidioty! Ciągle na haju z bananem w od....e!