Michał Figurski: Jestem przewlekle chory od lat

| Aktualizacja:

Michał Figurski we wrześniu trafił do szpitala. Jego stan był krytyczny, na szczęście lekarzom udało się zapobiec tragedii. Dziś dziennikarz wciąż przebywa w szpitalu, jednak pomału wraca do zdrowia.

wróć do artykułu
  • ~Edward
    (2015-12-23 17:33)
    Życzę powrotu do zdrowia.Jednak zachowanie pana w stosunku do Prezydenta L. Kaczyńskiego ustawia pana w szeregach najgorszych ludzkich drani. Tego panu nigdy nie zapomnę..
  • ~gosc
    (2015-12-23 20:36)
    Tylko czekać jak i ten się zaraz pojawi przy komitecie obrony koryta
  • ~JA
    (2015-12-23 17:53)
    ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA KAŻDEMU JEST ONO POTRZEBNE PANU OBECNIE NAJBARDZIEJ
  • ~Zyczliwy
    (2015-12-24 10:00)
    Ta choroba to efekt przewleklych stosunkow z Wojewodzkim? Zmiana partnera moze przyniesc bardzo pozytywne zmiany myslenia i zachowania. Powodzenia w jezdzie na dwoch pedalach.
  • ~kaszub
    (2015-12-23 19:09)
    Do Pana Boga po prośbę przez szczerą modlitwę moskwianinie
  • ~ciekawy
    (2015-12-23 17:01)
    Resortowe dziecko ?
  • ~Jan
    (2015-12-23 22:27)
    przemyśl Michale swoje dotychczasowe życie a zapewniam, że dasz radę...
  • ~XXXXXXXX
    (2015-12-24 12:22)
    Zachorowałem nagle , 2005 roku na nieuleczalną chorobę, miałem 5% na przeżycie teraz jest dziadostwo w remisji nie wiem jak długo , jeden nawrót miałem .Nigdy się nie skarżyłem nie prosiłem nikogo o pomoc, jak również rodzinie nie dawałem odczuć że jestem chory . Takich jak są anonimowo miliony .Figurski trochę godności ,bo nigdy nie jest tak zile żeby gorzej być nie mogło , śmierć przychodzi z znienacka rozwiązuje wszystkie problemy. Zdrówka życzę .
  • ~hiena
    (2015-12-24 10:07)
    Ta lewacka ku r wa oczekuje litosci? A zde chnij !
  • ~many
    (2015-12-24 08:29)
    biedny zuczek, a taki był cwany... amerykański... szkoda... buhahahahaha!!!!
  • ~Polka
    (2015-12-27 20:27)
    Z czego się cieszycie z czyjegoś nieszczęścia?
  • ~olo
    (2015-12-24 08:33)
    niegupi byl, to fakt, nawet niezly program mial w tivi, podobno sie nie oszczdzal w zyciu, pil ? palil ? mimo choroby, i jak sie prowadzi poranne programy na kacu, to rozne brednie sie gada, a to o dzwonieniu do rzekomego Murzyna z polecenia ku-klux-klan /to jak do Zyda z polecenia gestapo/, sad mial mozliwosc orzec wine i kare w zawieszeniu, tytulem proby i dania szansy na poprawe i powrot do rozumu, zamiast kompromitjacych piruetow, ze Murzyn/Zyd jest przewrazliwiony, bo gestapo jet mile i zartuje
  • ~Dh
    (2016-02-04 18:12)
    Pajac radiowy, dobrze mu, teraz rączki do bozi. Klaun, a nie dziennikarz. A ta dziunia to jakaś naiwna panienka.
  • ~stepan
    (2016-04-11 14:16)
    a ukrainkę zgwałci pan.ee już chyba nie