Doda ma na swoim koncie kilka burzliwych związków, tym razem jednak wszystko wskazywało na to, że z Emilem stanie na ślubnym kobiercu. Gwiazda wystąpiła nawet w programie "Salon sukien ślubnych", w którym wybierała kreację, w jakiej miała pójść do ołtarza.

Reklama

W ostatnich tygodniach jednak w związku Rabczewskiej i Haidara pojawiły się poważne problemy. O kłopotach z nałogami Emila, tabloidy rozpisywały się przez długi czas. Następnie zaś media podały informacje, że narzeczony Dody ma dwie nastoletnie córki. W końcu czara goryczy się przelała i Doda rozstała się z narzeczonym. O swojej decyzji poinformowała fanów na Facebooku:

Być może to, co w tym momencie oświadczę okaże się dość szokujące ale ze względu na powtarzające się pytania w tym temacie, bez sensu dłużej zwlekać z odpowiedzią.
Sprawa jest delikatna bo dotyczy mojej decyzji w życiu osobistym. Moja ścieżka życia, którą dzieliłam z Emilem dobiegła końca. Spotkaliśmy mur niezrozumienia i różnych poglądów. Tych dotyczących wpływu osób trzecich na partnera i bezpośrednio na nasze życie i tych, które dotyczą elementarnych kwestii życiowych.
Nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć byłemu narzeczonemu zdrowia, rozwiązania problemów i wytrwałości w pokonywaniu własnych słabości. Wszystko co miałam w tym temacie powiedziałam i choć to nie takie proste, czas z uśmiechem wejść w nowy etap życia.

Trzeba przyznać, że to najspokojniejsze z dotychczasowych rozstań Dody.