W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Anja Rubik zdradziła, że choć przeżywają z Sashą trudne chwile, to ich małżeństwo jeszcze się nie rozpadło:

Reklama

Nie zawsze jest łatwo, ale jakoś się trzymam. Prawda jest taka, że faktycznie rozstaliśmy się na jakiś czas. Nie prawdą jest, że się kłócimy, jesteśmy w ogromnej przyjaźni. Rozmawiamy codziennie przez telefon. Nie ma na razie mowy o rozwodzie czy jakiś dziwnych podziałach majątkowych czy kłótni. Nic nie wchodzi w grę, my się nadal kochamy, z tym że nasze życia się troszeczkę zaczynają toczyć. Chcemy innych rzeczy od życia w danym momencie, więc mamy taką przerwę.

Rubik odniosła się także do plotek, jakoby między nią i Sashą dochodziło do konfliktów o modowy magazyn "25". Modelka wyjaśniła także, jak w najbliższym czasie będzie wyglądała kwesta wspólnych sesji z mężem:

Nie, ja sama prowadzę magazyn. Sasha jest tam w jakiś sposób zaangażowany, ale w taki sam będzie nadal. On mi doradza w wielu rzeczach, jeżeli chodzi o magazyn. Wiadomo, ze jeżeli chodzi o jakieś sesje wspólne, no to nie będą miały miejsca dlatego, że też nie chcemy prezentować czegoś, co w danym momencie nie istnieje i byłoby to takie zakłamanie.

Czy Anja Rubik i Sasha Knezevic zdołają zażegnać małżeński kryzys?