Łepkowska ostro o Siwiec: To jest nikt! Niczego nadzwyczajnego nie reprezentuje

| Aktualizacja:

Natalia Siwiec zapragnęła zostać aktorką i od pewnego czasu konsekwentnie dąży do tego celu. Marzenia celebrytki rozwiewa Ilona Łepkowska, która bardzo sceptycznie podchodzi do jej aktorskich ambicji.

wróć do artykułu
  • ~lima
    (2015-10-02 23:09)
    siwiec jest przynyjmniej ladna... i to wystarczy...hej!
  • ~Koneser
    (2015-10-02 22:52)
    Lepkowska, a ty kto jestes ? Napisalas pare scenariuszy do filmow ,ktore ogladaja gospodynie domowe w trakcie lepienia pierogow i pewnie jestes zdziwiona,ze nikt nie zglosil cie do Oscara. Na pania Siwiec przyjemnie jest popatrzec a na ciebie moze tylko mezowi sprawia to przyjemnosc.
  • ~Ambasada Prusakow
    (2015-10-02 22:18)
    Pani Lepkowska powinna jednak wiedziec, ze takich rzeczy nie mowi sie glosno zwlaszcza w sposob jaki trafia do pani Natali Siwiec bo ta prawda boli bardzo bolesnie. Wielu Mezczyzn wyznaje zasade,, niech by byla GLUPIA ale LADNA,, gdyz od kobiety wymaga sie przde wszystkim urody a nie intelektu, ktory w LOZKU schodzi na daleki paln a liczy sie zupelnie cos innego. Psychologia juz jakies 55,- lat temu udowodnila naukowo , ze wybitni Naukowcy klasy professorskiej, Noblisci ( poza pokojowymi) wola miec za Zone prosta ale ladna i kobieca, kobiete a nie PROFESSORKE bo potrzebuja ich do zycia a nie do dyskusji naukowach w chalupie i lozku gdyz debat i klotni naukowach maja powyzej uszu w robocie a w chalupie chca KOBIETY i kobiecego ciepla oraz kobiecej roli typu uwarzyc strawe, wyprac i uprasowac gacie, zaslac wyro, sprzatnac chalupe i byc Pania Domu oraz Zona, Matka dla dzieci.
  • ~bożydar niecny
    (2015-10-02 21:07)
    I tu zgodzę się z P.Łepkowską. Co za pieprzone czasy,że karierę robią jakieś leniwe ale wypindrzone nieuki. IDEAŁ SIĘGA BRUKU.
  • ~Mira
    (2015-10-02 21:03)
    Racja. Jak Siwiec wywala te wybotoksowane usta, mam odruch wymiotny.
  • ~ona
    (2015-10-02 20:48)
    myślę tak o wielu celebrytkach. Poprawki urody, ciuchy, paznokcie (sponsorują w większości panowie) to są osiągnięcia pań typu P.Siwiec. W Polsce jest wiele ślicznych, naturalnych dziewcząt i kobiet (bez poprawki).
  • ~ZbyszekD
    (2015-10-02 20:18)
    Ty facet przebywasz na jakimś odludziu?? Codziennie wychodząc na ulicę widzę pełno takich lasek!!! Niby gdzie ją można wyeksportować - no może można by było, ale głośno nie powiem gdzie, bo może jeszcze dzieci nie śpią.
  • ~Romek
    (2015-10-02 19:42)
    W odróżnieniu od pani Lepkowskiej, to Siwiec wygląda rewelacyjnie!!! Co to znaczy, że to nikt??? Z taką figurą i urodą to jest właśnie ktoś, czyli towar na eksport.Mogą nam pozazdrościć, że mamy taką panią Siwiec.
  • ~aktor
    (2015-10-02 17:24)
    zeby pani lepkowska ukonczyla 10 fakultetow to I tak bedzie na tym samym poziomie ,czyli na zadnym,nie dosc ,ze brzydka to bez osiagniec,wypowiedz jej swiadczy o niskiej kuluturze I zwyklej babskiej zazdrosci,powinna tez zrobic sobie operacje plastyczne na urode I na rozum
  • ~edekzfabrykikredek
    (2015-10-02 15:30)
    Babciu! Ale Nathalija ma talent w kroku.A w swiecie wspolczesnym liczy sie to komu sie da i JAK sie da!Pelno jest atkich dam i mlodych i leciwych ktore na goscinnosci w kroku doszly do zaszczytow i honorow.Juz w Starym Testamencie mozna przeczytac o Esterze,Judycie,nieco pozniej Kleopatra,czy mloda Esterka dla ktorej nasz Kazimierz Wielki stracil glowe.Nie ma co p.Dzidziu zazdroscic.Zestarzeje sie i ostygnie...
  • ~gti
    (2015-10-02 12:46)
    Co racja to racja.
  • ~STANSIO
    (2015-10-02 10:22)
    A KTO TO JEST TA ŁEPKOWSKA ...? CZY TO TA STARA BABA OBOK ?
  • ~Smuda
    (2015-10-02 09:31)
    Rzeczywiście Łepkowska ma rację...

Może zainteresować Cię też: