Natalia Siwiec dość szybko znudziła się pozowaniem do rozbieranych zdjęć i ogłosiła światu, że zamierza zostać aktorką. Wcześniej miała także plany związane ze śpiewaniem, ale te błyskawicznie zarzuciła i postanowiła skupić się na graniu w filmach i serialach.

Reklama

I choć Natalia ma już na swoim koncie epizody w kilku produkcjach, a nawet rolę w spektaklu teatralnym, to zdaniem Ilony Łepkowskiej aktorką raczej nie zostanie.

Jestem pełna podziwu, jak wielką karierę można zrobić przez to, że się człowiek pokazał w T-shircie z napisem "Polska" na mistrzostwach Europy 2012. Jestem pełna podziwu dla umiejętności pani Siwiec robienia szumu wokół siebie z powodu spraw bardzo błahych i w ogóle nieistotnych. Jej temat to jest po prostu żaden temat. W ogóle szkoda o tym mówić, naprawdę. Rozmawiając o pani Siwiec, napędzamy jej tylko popularność. A przecież to jest nikt! To jest dziewczyna, która za pomocą iluś tam operacji plastycznych dopracowała się swojego wizerunku i która niczego nadzwyczajnego nie reprezentuje - cytuje wypowiedź słynnej scenarzystki "Super Express".

Natalię ponoć bardzo rozzłościły słowa Ilony Łepkowskiej, odmówiła jednak komentarza na ten temat.