Kulczyk miał pomóc w ratowaniu teatru Karolaka?

| Aktualizacja:

Tomasz Karolak ogłosił ostatnio, że założony przez niego teatr IMKA ma poważne problemy finansowe. Teraz okazuje się, że kłopoty spotęgowała śmierć Jana Kulczyka, który miał sponsorować teatr.

wróć do artykułu
  • ~Aneta
    (2015-08-31 21:10)
    Ostatnio Karolak przez swój udział w kampaniach wyborczych raczej zyskał sobie miano dwulicowej osoby u wielu ludzi. Dla tych co go tak opluwają lepiej stosować się do prostszej zasady http://www.open-youweb.com/falszywe-osoby-jak-je-rozpoznac-i-sie-ich-pozbyc/ jako aktora także go nie lubię, moim zdaniem także nie ma on talentu.
  • ~m
    (2015-08-31 12:38)
    Rodzinka w TV w moim domu ma zakaz wejścia na ekran mojego telewizora ze względu na syjonistyczny ryj Karolaka
  • ~kachna
    (2015-08-31 08:56)
    Trzymam kciuki za Pana, Panie Tomku! Mam nadzieję, ze sponsorzy się znajdą. Nie wyobrażam sobie tego, że mogłoby być inaczej.
  • ~ja
    (2015-08-30 19:38)
    Zabrakło sponsora i d upa mokra.Teraz widać dlaczego karolak tak promował bula:- )
  • ~anoda
    (2015-08-30 11:20)
    Kulczyk miał pomóc i jak śmiał umrzeć...
  • ~ekonomista
    (2015-08-30 10:27)
    Janusz Kulczyka inwestować tylko w nieruchomości, z ktorych można miec zysk ale nie w dziwactwa klauna. Jak wiadomo,uciekl do Afryki, poniewaz na Ukrainie wbrew prawu ukrainskiemu oraz oszukujac obywateli, nabywal akcje przemyslowe i rolne. Podobno, nawet na winiarnie krymskie . Dlatego Polska walczy o Krym , o niepodzial Ukrainy. Ale Afryka jego nie uchowala. Zobaczymy co się stanie z pozostałymi przedsiębiorczych tzw "inwestorami". Czy zdążą swoim dzieciom przekazać majątek, czy też kto inny będzie wprowadzał w biznes...
  • ~....
    (2015-08-30 09:10)
    Karolak przestań międolić i bierz się do roboty.Zawsze możesz wyjechać za granicę lub wziąć kredyt
  • ~brytan
    (2015-08-30 06:56)
    karolak wszo poproś bula o kasę wchodziłeś w srakie gajowemu może dostaniesz ale kijem.
  • ~Leo69
    (2015-08-30 06:45)
    Niech wróci do korzeni aktorzyna .. na wozy kolorowe i z " Kolbergiem" po kraju. Może ktoś rzuci litosciwy grosz.
  • ~Nikita
    (2015-08-30 06:33)
    Co ty mógłes t przedstawiać,swoją głupote?
  • ~skorpion
    (2015-08-30 05:42)
    Karolak stworzył biznes na dotacjach od sponsorów, a nie na dochodach, pochodzących ze sprzedaży biletów, z chętnie oglądanych przez widzów sztuk teatralnych. Miernota i badziewie nie utrzyma się na rynku. Dlatego Karolak niech przestanie miętolić!
  • ~Peło i mineło
    (2015-08-30 03:28)
    Tomasz Karolak ogłosił ostatnio, że założony przez niego teatr IMKA ma poważne problemy finansowe.

    Widocznie ten jego teatr, to dno.
  • ~Fedor
    (2015-08-30 00:50)
    Jeszcze PiS nie zaczął rządzić, a już duszny klimat na scenie politycznej niszczy polską sztukę! No i to nienawistne milczenie Kaczora, od którego nawet chirurgom w Wiedniu drżały ręce... Biada nam, artystom przez duże TK!
  • ~Yanió
    (2015-08-30 00:30)
    Podobno ma go przygarnąć pod swoje skrzydła Ferduś Kiepski ???
  • ~Laura
    (2015-08-29 22:25)
    Karolak sprzedałeś się za kasę jak dziwka, wzbudzasz we mnie obrzydzenie!
  • ~wyżymaczka
    (2015-08-29 21:57)
    takich pralni jak Karolaka jest więcej -herbuś lis itd
  • ~Jan Kobuszewski
    (2015-08-29 21:00)
    "Prywatny" teatr takiego zera aktorskiego jak Karolak utrzymywany za 3 mln zł rocznie z "prywatnej" spółki skarbu państwa PKO BP. Ta szmata żyła przez ostatnie 5 lat z pieniędzy wyciąganych z państwowych spółek dzięki wchodzeniu w tyłek Panu Prezydentowi Komorowskiemu i jego kolesiom. Czas zacząć żyć za swoje, panie Karolak.
  • ~Ferdek
    (2015-08-29 15:55)
    Do roboty, a nie wyciągać tylko łapy po cudze pieniądze!
  • ~bicz na pełowską picz
    (2015-08-29 15:02)
    pełowskie dziwowisko: moralna świnia właścicielem teatru. strach się bać
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<