Posłanki nie przekonuje fakt, iż stacja TVN oficjalnie podała do wiadomości, że Jarosław Kuźniar zostaje w jej szeregach i będzie prowadził program "Dzień Dobry TVN".

Reklama

Pawłowicz jest przekonana, że to ona wpłynęła na decyzję szefów stacji, którzy postanowili ukarać Jarosława Kuźniara:

NEWS:..SZYBKA REAKCJA TVN na mój wczorajszy wpis:.....Szczujący TVN,J.KUŹNIAR ze "Wstajesz i Łżesz" ukarany przez nowych amerykańskich właścicieli.ZNIKA z tego programu.Podobno już od jutra ma korepetycje w Toruniu.Kanapki z jajeczkiem.....,proszę nie zapomnieć.I na czesne /proszę wziąść z zaoszczędzonych na cłach w USA/ (pisownia oryginalna)

Krystyna Pawłowicz ma zapewne na myśli swój wcześniejszy wpis, w którym krytykuje Kuźniara za jego wypowiedzi we "Wstajesz i wiesz"

Dziś, we "Wstajesz i Łżesz" J. KUŹNIAR trajkotał o "Dudowym referendum", a o poważnym /na dziś/ kandydacie na prezydenta USA, który usunął z sali przeszkadzającego mu jakiegoś lewackiego dziennikarza, że ma "mały rozumek"... Jarosławie Kuźniar, Pan także do WSKSiM w Toruniu, na dokończenie studiów medialnych / Pan zdaje się ponad licencjat się nie przedarł /.
Czekają już tam na Pana Justyna D-O i T. Lis. Też proszę zabrać tornister, kapcie,kanapki z jajkiem. Aha, i szczoteczkę do zębów...

Przy okazji dzielenia się z internautami swoją teorią na temat zniknięcia Kuźniara z TVN24, posłanka zaliczyła ortograficzną wpadkę, pisząc "wziąść". Kiedy internauci zwrócili na to uwagę, Krystyna Pawłowicz z charakterystyczną sobie butą napisała:

Proszę Państwa,WZIĄŚĆ,WZIĄŚĆ ,też jest poprawnie.Tak mnie uczono w polskiej szkole. Chamskie wpisy i bluzgi po-owskich ,lewackich trolli usuwam i blokuję.