W jednym ze swoich ostatnich wywiadów, Doda stwierdziła, że na skutek poruszania w programie "Na językach" wstydliwych tajemnic jej rodziny, mama zapadła na chorobę nowotworową.

Reklama

Tak poważnych oskarżeń, Agnieszka Szulim nie mogła zignorować. W specjalnym oświadczeniu skierowanym do mediów, agentka dziennikarki napisała:

Z uwagi na mnożące się publikacje dotyczące Agnieszki Szulim, jako miałaby być odpowiedzialna za chorobę matki Doroty Rabczewskiej, zwracamy się z uprzejmą prośbą o zaprzestanie powielania tych informacji w mediach, gdyż są niezgodne z prawdą i krzywdzące. Nie bez powodu informacje te pojawiają się właśnie teraz, gdy zbliża się kolejny termin rozprawy w procesie o napaść i naruszenie nietykalności cielesnej, w którym Dorota Rabczewska występuje jako oskarżona.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku rozpowszechniania tego typu oszczerstw nasza Klientka będzie zmuszona wstąpić na drogę postępowania sądowego. Agnieszka Szulim nie ma i nigdy nie miała żadnego wpływu na niepowodzenia w rodzinie Rabczewskich. Jesteśmy pełne współczucia dla mamy Pani Doroty i życzymy mnóstwa siły i wytrwałości w walce z chorobą.

Co sądzicie o oskarżeniach Dody, która twierdzi, że przez Agnieszkę Szulim jej mama zachorowała na raka?