Niepokorni blogerzy z Make Life Harder, to Rafał Żabiński i Jakobe Mansztajn, którzy dopiero niedawno zdecydowali się pokazać w mediach swoje twarze. Ich medialna wojna z Kubą Wojewódzkim zaczęła się od tego, że w swoim programie, Kuba wraz z Kabaretem Ani Mru Mru drwili sobie z popularnych blogerów i youtuberów. Na ich ripostę nie trzeba było długo czekać.

Reklama

Teraz Make Life Harder ponownie atakują Wojewódzkiego. W rozmowie z pudelek.pl twierdzą, że gwiazdor TVN utrzymuje się na wizji tylko dzięki poparciu osób, którym schlebia:

On nas nie lubi, my go nie lubimy, ale zyskujemy na tym hejcie, na tym konflikcie. Myśmy go nie lubili zanim się o nas dowiedział, był chu*jowy zanim dowiedział się, ze istnieje Make Life Harder. Punktujemy go z koniunkturalnych pobudek, co wjedziemy na Wojewódzkiego, to przybywa nam 5 tysięcy fanów. Kuba, czekamy na kolejne hejty. Jest tak nieśmieszny, że mamy czasem ochotę go przytulić. Jego era minęła 10 lat temu, a on ciągle jest w tej telewizji i zarabia grube pieniądze. Pewnie jest jeszcze grono leśnych dziadków którym Wojewódzki schlebia, więc w tym sensie będzie żył wiecznie.

Czy Kuba odpowie na tę zaczepkę?