Czubaszek krytykuje Chajzera: Wykorzystuje swoją pozycję, żeby ...

| Aktualizacja:

Filip Chajzer wzbudza coraz więcej kontrowersji. Dziennikarz zdążył już narazić się polskim blogerkom modowym, Michałowi Pirógowi, a teraz do grona jego krytyków dołączyła Maria Czubaszek.

wróć do artykułu
  • ~hanka
    (2015-06-07 11:05)
    wytykanie wieku kobiecike jest akurat na poziomie Filipka,pani Czubaszek to ktos dla inteligentnych,wiec nie dla tych mlodych bezmozgow,a Chajzer to wielka pomylka
  • ~Czubaszek twarzą PO
    (2015-06-06 08:01)
    Świetny nowy slogan - Czubaszek to obraz PO.
  • ~ala
    (2015-06-04 21:58)
    Towarzystwo wzajemnej adoracji niech się topi w sosie własnym.
  • ~fajowo co nie ?
    (2015-06-05 07:41)
    Obecne PO wygląda jak Czubaszek , ta pani bardzo popiera tę bandę .
  • ~tak jest
    (2015-06-06 17:57)
    Czubaszek to ani oglądać ani słuchać ,ohydny wygląd i głos skrzeczącej ropuchy.Kto to lansuje ,ten człowiek powinien być trzymany z dala od mediów. ?Jest tyle młodych ładnych i mądrych a pcha się to babsko na wizję Żenada nie oglądam programów gdzie ona występuje.
  • ~już czas
    (2015-06-04 15:44)
    A miała się ta stara pudernica
    POddać eutanazji ?
  • ~Eutanazja
    (2015-06-04 10:59)
    DO WORA tą staruchę
  • ~ddf
    (2015-06-05 08:04)
    jak chce przestraszyć wnuczkę, to mówię ze przyjdzie po nią czubaszek
  • ~Rychu
    (2015-06-05 06:03)
    Czubaszek do Tworek!
  • ~ESTETA
    (2015-06-04 10:42)
    skąd znowu ta MUMIA
  • ~kosa
    (2015-06-06 16:22)
    Podobno aborcja i eutanazja są dobre. Ale tej drugiej jeszcze nie spróbowała.
  • ~jak rak.
    (2015-06-04 12:10)
    Myślałem że ta wiedzma zniknęła , a tu masz jak królik z kapelusza,...potworne.
  • ~e-tam
    (2015-06-06 16:18)
    ""Nie należy w sposób agresywny zwracać się do innych"
    Problem proszę Pani jest właśnie w tym, że tak nie należy, zaś pani wierne gronko naśladowców, czyli samozwańczych autorytetów, mistrzów niewiadomo od czego i dlaczego, postaci w stylu Piróg właśnie, agresywnie wyszydza wszystkich nie mieszczących się w wąskim światku poprawności i wzajemnej adoracji, agresywnie wyśmiewa się tych nie poproszonych do wianuszka, gdzie "nam dobrze, bo nas lubią, my kadzimy im a oni nam".
  • ~pawulon
    (2015-06-07 13:59)
    Re Hanka
    Nie tylko wieku...
    Problem w tym, że zarówno Czubaszek, jak również jej wierne gronko fanatycznych wyznawców, nic pożytecznego i innego nie robi, jak właśnie wtyka innym wszystko poza wiekiem...
    Kto więc jest statystycznie gorszy? Inaczej pisząc, przygadał stary kocioł młodemu garnuszkowi.
  • ~ZbyszekD
    (2015-06-04 10:34)
    Targowisko próżności - Francuzi pod koniec XVIII w. to zlikwidowali, ale to się odradza - tym bardziej przy obecnym stanie mediów. Chemia stosowana na nowotwór na szczęście działa, ale niestety nie zawsze!!!
  • ~schartya
    (2015-06-04 16:20)
    Kto lansuje to stare pruchno???
    To jest PO je -bana baba
  • ~tv
    (2015-06-04 23:28)
    to pustak
  • ~max
    (2015-06-07 08:50)
    a gdzie brzydka kobieto byla agresja u filipa .nie lubi smiesza go i mowi
  • ~Landsman
    (2015-06-06 10:41)
    Czubaszek = durna baba.
  • ~no
    (2015-06-04 15:46)
    Czyżby w domach starców nie było miejsca
    dla zasłużonej Marysi Czubaszek ?