Bogusław Linda tłumaczy, dlaczego odmówił zagrania w "Pokłosiu"

Bogusław Linda został właśnie bohaterem prawicowych mediów. Wszystko za sprawą wypowiedzi na temat filmu "Pokłosie", w którym jak się okazuje, zaproponowano mu rolę.

wróć do artykułu
  • ~i PO co nam to było
    (2015-06-01 16:33)
    Brat mojego dziadka uratował w czasie
    wojny 7 osobową żydowską rodzinę !
    Teraz okazuje się, że jako Polak jest
    winny holokaustu ?
    Ot i żydowska wdzięczność i miłość,
    kochają bliźniego swego, aż go zostawią
    gołego ?
  • ~Bronio
    (2015-06-01 18:42)
    Niech młody Stuhr , razem z ojcem POmyślą ile złego narobili Polsce...
  • ~chłopak z pragi
    (2015-06-01 16:35)
    Polskie elity są dziś obce. Skutkiem tego jest choćby rytualne przepraszanie za dokonaną przez Niemców zbrodnie w Jedwabnem, co uzasadnia tak powszechne dziś określenie „polskie obozy śmierci”. Powyższe stwierdzenie natychmiast odwołam, jeśli ktokolwiek poda podobne temu wydarzenie, kiedy w państwie prawa świeckiego duchowni zatrzymali toczące się śledztwo. Miało miejsce kiedy przerwano ekshumacje w Jedwabnem, gdy jej wyniki rozmijały się z oczekiwaniami ich wspólnoty. Tak jak Katyń był kłamstwem założycielskim PRL-u, tak Jedwabne jest kłamstwem założycielskim „III Rzeczpospolitej”. W ten właśnie sposób pozbawia się nas i nasze dzieci dumy z przynależności do najbardziej katolickiego narodu Europy, dumy z bycia Polakami. Z Narodu, który przez kilkanaście lat kosztem nieprawdopodobnych ofiar, przez długie okresy samotnie, wielokrotnie zdradzany, prowadził walkę z dwoma totalitaryzmami czyni się dziś wbrew prawdzie twórców „obozów śmierci” i winnych palenia w pogromach swoich sąsiadów
  • ~alex
    (2015-06-01 17:08)
    Jednak Linda ma jaja, ale inni poszli za nędzne srebrniki, trzeba ich napiętnować.
  • ~KZ
    (2015-06-01 17:17)
    Może wreszcie , jakiś Polak podziękuje Żydom za uratowanie życia . Dlaczego nikt nic nie mówi , na ten właśnie temat ! Ja niestety nie słyszałem .
  • ~Sorry bardzo....
    (2015-06-02 07:34)
    A jakiej narodowości jest pan Władysław Pasikowski?
  • ~internautka 50 +
    (2015-06-01 17:11)
    P Linda naleza sie panu slowa uznania. To b madre slowa. Szkoda ze mlodzi tego nie rozumieja. Ze mlody stuhr okazal sie takim pustym lbem !
    Ale dziwi ze pasikowski sie tak zeszmacil!
    Potem zdziwienie ze swiat moze czytac o polskich obozach koncentracyjnych itd
  • ~ja,znowu ja...
    (2015-06-01 20:29)
    do tej pory lubiłem Lindę jako aktora, od dzisiaj również duży szacunek...
  • ~wielkie dzieki
    (2015-06-03 02:08)
    Uf,

    nareszcie jakis obiektywny glos rozsądku...

    oby - rozum - zdominowal nasze zycie
  • ~moc
    (2015-06-01 20:15)
    To jest madry, uczciwy Polak.
  • ~Andrzej
    (2015-06-02 06:52)
    Linda nie jesteś prostytutką. Aż tyle na tle środowiska...
  • ~Jcek
    (2015-06-02 14:34)
    Pokłosie to film antypolski szkalujący Polaków.

    Zrozumcie tępcy z der Dzeinnika ,że w kazdej społecznosci , w każdym narodzie są zwyrodnialcy i przestępcy!!!

    W waszej ,niemieckiej również.

    Pojmij tepaku z der Dziennika ,ze po przegranej wojnie 1939 roku nie było Państwa Polskiego!!! Cz y wy to jesteście w stanie pojąć???

    Nie było Państwa Polskiego a wiec nie było instytucji ,którego powinny chronić obywateli przed przestępcami i zwyrodnialcami!!!

    Jakim trzeba być s ******* nem by za zbrodnie jakiś pojedyńczych zwyrodnialców obarczać cały naród???

    Przecież to jest chore!!!

    A taki własnie jest przekaz antypolskich filmów typu Pokłosie czy Ida.

    Nic dziwnego ,ze później na Zachodzie powszechne są głosy o "polskich obozach śmierci" .

    Czy dotarło coś do waszych niemieckich czerepów ???

    Wątpie.
  • ~laki
    (2015-06-04 21:33)
    Brawo Linda.Szkoda że tak mało mamy ogarniętych aktorów.
  • ~mer
    (2015-06-01 16:19)
    I tak trzymać ... bravissimo
  • ~Matwiej Płatow
    (2015-06-01 15:27)
    Uznanie za powiedzenie prawdy dla Bogusława Lindy.
  • ~~wardon
    (2015-06-01 15:55)
    Całkowicie popieram Bogusława Linde niewielu aktorów było by stać na taką wypowiedź.
  • ~ira
    (2015-06-01 16:04)
    Linda, lubię Cię!!! I cenię!
  • ~a POszol baranie
    (2015-06-01 17:50)
    Sztur to robi sobie jaja z Polaków
  • ~dziadek
    (2015-06-01 15:17)
    Przecież lepiej grać chu.ja z SB niż zagrać w "Pokłosiu"
  • ~bum-bum
    (2015-06-01 17:24)
    I tak trzymać, bo inaczej Żydzi zrobią z nas wycieraczkę do butów.