Bogusław Linda tłumaczy, dlaczego odmówił zagrania w "Pokłosiu"

Bogusław Linda został właśnie bohaterem prawicowych mediów. Wszystko za sprawą wypowiedzi na temat filmu "Pokłosie", w którym jak się okazuje, zaproponowano mu rolę.

wróć do artykułu
  • ~taktotak
    (2016-02-21 10:43)
    No, no, co za dzielny naród, co nie umie przyznać się do grzechów - świętych mamy kilku, panie i panowie, grzeszników znacznie więcej - zwykła to prawda, do której wciąż nie dojrzeliśmy. Ani nie jesteśmy lepsi, ani gorsi od innych, tylko potwornie DRAŻLIWI. Dlaczego? Dobry psycholog potrafi to wytłumaczyć.
  • ~sp
    (2015-06-14 00:11)
    Tutaj ma sporo racji.
  • ~laki
    (2015-06-04 21:33)
    Brawo Linda.Szkoda że tak mało mamy ogarniętych aktorów.
  • ~wielkie dzieki
    (2015-06-03 02:08)
    Uf,

    nareszcie jakis obiektywny glos rozsądku...

    oby - rozum - zdominowal nasze zycie
  • ~Stan
    (2015-06-02 15:51)
    Szechter nie będzie zadowolony ale stuhr zebral tyle nagrod za"wybitną"rolę ze mu do konca zycia starczy.Czerska zaprasza stuhrow co rusz na wywiady aby szczuli na Polskę
  • ~Jcek
    (2015-06-02 14:34)
    Pokłosie to film antypolski szkalujący Polaków.

    Zrozumcie tępcy z der Dzeinnika ,że w kazdej społecznosci , w każdym narodzie są zwyrodnialcy i przestępcy!!!

    W waszej ,niemieckiej również.

    Pojmij tepaku z der Dziennika ,ze po przegranej wojnie 1939 roku nie było Państwa Polskiego!!! Cz y wy to jesteście w stanie pojąć???

    Nie było Państwa Polskiego a wiec nie było instytucji ,którego powinny chronić obywateli przed przestępcami i zwyrodnialcami!!!

    Jakim trzeba być s ******* nem by za zbrodnie jakiś pojedyńczych zwyrodnialców obarczać cały naród???

    Przecież to jest chore!!!

    A taki własnie jest przekaz antypolskich filmów typu Pokłosie czy Ida.

    Nic dziwnego ,ze później na Zachodzie powszechne są głosy o "polskich obozach śmierci" .

    Czy dotarło coś do waszych niemieckich czerepów ???

    Wątpie.
  • ~B. Linda - facet "w porzo"
    (2015-06-02 12:17)
    Bogusławie L.! Masz mój dodatni plus - jak mawiał pewien klasyk klarowności języka polskiego.

    Jeden z nielicznych "kumających", że takie filmy ("POkłosie" [Gn]"Ida" itp. obsrywanie Polaków in gremio powoduje zamazywanie prawdy o tamtych trudnych i tragicznych czasach II wojny światowej.
  • ~emigrant
    (2015-06-02 07:53)
    Brawo Panie Linda, powiedzial pan prawde , uzasadnil merytorycznie ,nie pozwolil swoim imieniem manipulowac historii, takich ludzi nam potrzeba - a jaka zaklamana propaganda jest to kazdy widzi.
  • ~Sorry bardzo....
    (2015-06-02 07:34)
    A jakiej narodowości jest pan Władysław Pasikowski?
  • ~Andrzej
    (2015-06-02 06:52)
    Linda nie jesteś prostytutką. Aż tyle na tle środowiska...
  • ~pkp
    (2015-06-01 23:22)
    MOże i to prawda, a tak w ogóle to widzę tu ucieczkę ... z tonacej platformy
  • ~Senior
    (2015-06-01 22:26)
    No i taka jest prawda. W ogóle to jeśli przytoczony cytat jest prawdą to ta wypowiedź powinna znaleźć się w każdej encyklopedii uwzględniającej ten film. Mamy trudną historię ale to nie znaczy, że niezorientowani (obcokrajowcy, krajanie) mają dowiedzieć się, że mordowaliśmy Żydów, a inaczej to tylko bywało.
    Brawo Boguś!
  • ~pardons
    (2015-06-01 20:30)
    za to rodizna szmta czyli mlody danielaka nei mieli oporow zeby zarobic pare groszy niech spier.. te dwa szczury
  • ~ja,znowu ja...
    (2015-06-01 20:29)
    do tej pory lubiłem Lindę jako aktora, od dzisiaj również duży szacunek...
  • ~moc
    (2015-06-01 20:15)
    To jest madry, uczciwy Polak.
  • ~Ola
    (2015-06-01 19:25)
    Panie Boguslawie - SZACUNEK dla PANA!!!
  • ~Bobo
    (2015-06-01 19:07)
    Boguś na Ministra Kultury
  • ~ddf
    (2015-06-01 19:05)
    za przyzwoite zachowanie należy się szacun, lewicowa szczujnia znowu bredzi o tym, że uczciwość to jakieś bohaterstwo dla prawicy - to raczej norma, tyle że nie dla lewaków
  • ~Polak z oddali
    (2015-06-01 19:03)
    Poprostu powiedział prawdę.I tyle w temacie.Nie posądziłbym go o taką odwagię.Sprzeciwić się mainstreamowi!.To rzeczywiscie ,w Polsce akt odwagi.
  • ~gosc
    (2015-06-01 18:58)
    przecież Stuhr jest zysem wiec z zadowoleniem przyjął role w której mógł dołożyć Polakom