Kręglicka: Donald Tusk proponował, żebym startowała w wyborach

Aneta Kręglicka jako jedyna Polka w historii zdobyła tytuł Miss World. W czasach rozkwitu swojej kariery, była zasypywana propozycjami, również politycznymi. W szeregach swojej partii, piękną modelkę chciał mieć nawet Donald Tusk.

wróć do artykułu
  • ~Vitgo
    (2015-03-31 03:03)
    Odrażający babol poniewierający sąsiadami. Jak ktoś tej głupiutkiej niemocie mógł coś takiego proponować! Zniszczyła spokój swoich sąsiadów odprowadzając odpływy wody na ich działkę i jeszcze się z nimi procesowała. Toż to zwykła,,, lepiej nie mówić. ***** ubrane w suknię i tyle!
  • ~Pytia
    (2015-03-30 23:20)
    PO co PO w wyborach Miss Świata, jak mają takiego chłopa - Mister Europa - DT2 ?
  • ~gość
    (2015-03-30 23:17)
    takie to są chłopy. Byle ładna buzia, to zaraz propozycje kariery politycznej. Dobrze, że Kręglicka była mądrą dziewczyną, ale nie wszystkie ładne takie są. Wystarczy "przejechać" naszą historię od 1990 roku i zobaczyć podtatusiałych polityków pragnących mieć w swych partyjnych działkach ładne, młode buzeeie, nic nie znające się na polityce.
  • ~tiaaa
    (2015-03-30 22:17)
    historia lubi się powtarzać najpierw PO i Pani powyżej na zdj, a teraz SLD i Ogórek w akcji. Robią z ludzi marionetki, a z siebie pośmiewisko, szczyt szczytów. Jedynie normalny to Duda
  • ~gosc
    (2015-03-30 20:21)
    Kobieto ,to cale szczescie ze bylas na tyle madra i do tej paskudnej "sitwy" nie dalas sie zwerbowac. Wielkie brawa dla CIEBIE. POWODZENIA zycze !!!
  • ~tele-wic
    (2015-03-30 17:47)
    Ciekawe jakie zadania przewidział dla potencjalnej towarzyszki w swojej partii "wuc" Tusk?
  • ~tak uważam
    (2015-03-30 15:36)
    Czy Aneta Kręglicka podjęła dobrą decyzję, rezygnując z oferty Donalda Tuska?

    Tak, dzieki temu zachowała twarz i z czystym sumieniem może spojrzeć na siebie co rano w lustrze.
  • ~mjk
    (2015-03-30 14:49)
    Pani Kręglicka ma klasę - odmówiła. Sadzę, że ta Pani od jazdy konnej zgodziłaby się bez zastanowienia
  • ~oburzony
    (2015-03-30 14:45)
    Jan Czytelnik2015-03-30 14:13 jak chcesz krytykować to najpierw przeczytaj dokładnie debilu. W internecie byle śmieć może obszczekiwać ludzi którzy coś osiągnęli w życiu!!!
  • ~mago
    (2015-03-30 14:45)
    Pani Aneto ,jak bardzo zataja Pani prawdę to niestety nie tylko Pani wie.Lepiej "ciszej nad tą trumną"
  • ~obserwer_1
    (2015-03-30 14:37)
    pełowskie swinie chciały sobie poużywać za nasze a tu zonk i trzeba było płacić w burdelu
  • ~gość
    (2015-03-30 14:27)
    Peło do wszystkiego jest zdolne, żeby tylko być przy korycie.
  • ~Jan Czytelnik
    (2015-03-30 14:13)
    Sladu urody u niej nie ma, więc by zaistnieć bzdury wymyśla. Kim był Tusk gdy ona miała 23 lata??? W jakich wyborach proponował niby jej start? Inteligantna kobieta w takich sprawach milczy.
  • ~ZbyszekD
    (2015-03-30 14:07)
    Mania2015-03-30 13:42 Pokaż swoje zdjęcie - pewnie jesteś gruba (szafa trzydrzwiowa) i do tego brzydka dlatego zazdrościsz, a jeżeli jesteś ładniejsza to wystartuj w konkursie. Miss było sporo, ale takich z wielką urodą i dużą inteligencją jak Kręglicka, czy Wachowicz to bardzo nie wiele!!!
  • ~kunegunda
    (2015-03-30 13:55)
    herr tusk robi loda frau merkel naturlś.
  • ~emma2000
    (2015-03-30 13:49)
    A mnie Tusk proponowal stanowisko prezydenta USA,
    ale sie nie zgodzilem.
  • ~Mania
    (2015-03-30 13:42)
    Nie wiem jak to straszydłu musiało zedrzeć ... że została Miss World.
  • ~seksuolog
    (2015-03-30 13:27)
    Tusk jako voyeur ?
  • ~pisowski pisowiec
    (2015-03-30 13:16)
    Przypadkiem nie umoczyła w PO. To by była zmaza na życiorysie. Fuj!

Może zainteresować Cię też: