Filip Chajzer wielokrotnie deklarował swoją pogardę dla świata celebrytów. Ostatnio zrobił to jednak w mało elegancki sposób, zamieszczając na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z Conchitą Wurst, opatrzone takim komentarzem:

Reklama

Ja, Konczita i Kiełbasa. Wiem, że foty z celebryctwem to koszmarna wiocha ale weź tu nie miej zdjęcia z takim okazem! Spóźnione WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET! a i na dzień faceta jak znalazł. ps. Kto jedzie ze mną na Eurowizje? Konczita zaprasza a sam się boję

>>>Czytaj więcej: Chajzer o Conchicie Wurst: Weź tu nie miej zdjęcia z takim okazem!

Żarty Filipa Chajzera najwyraźniej nie spodobały się Michałowi Pirógowi, który na swoim profilu odgryzł się dziennikarzowi w dosadny sposób:

Panie Chajzer jeśli foty z celebryctwem to wiocha to musi strasznie głupio być ale chyba nie Panu. Wstydzi się pewnie Conchita. Zwłaszcza jako okaz ... tylko okaz czego zagrożonego gatunku, niespotykanego kamienia górskiego czy przerośniętego suma? Nie rozumiem życzeń zarówno na dzień kobiet jak i dzień mężczyzn. Conchita jest mężczyzną drag queen... Smutne to bardzo będę uważał na wspólne zdjęcie z Panem żebym się nie najadł potem wstydu.