W jednym z odcinków "Magla towarzyskiego", dziennikarka potępiła fakt, iż Marta Grycan wraz z córkami są wpatrzone w amerykańską skandalistkę, Kim Kardashian:

Reklama

Panie Grycan wróciły ze zdwojoną siłą na Instagramy. Rzadko w "Maglu" mówimy o tym kto, jak wygląda, dopóki sam nie zrobi z siebie idioty. Teraz tę zasadę złamiemy. W lutym panie Grycan przeprowadziły bardzo ostry, zmasowany atak na Instagram. Mieliśmy Grycankę, która pozowała nad basenem i wydawało jej się, że jest sexy. (...) Mama Grycan robiła sobie różne makijaże, oczywiście wszystkie w stylu Kim Kardashian, która jest absolutną idolką rodziny Grycanów. Gratulujemy wzorów, więcej takich.

Korwin Piotrowska kilka słów poświęciła samej Wiktorii, która na Instagramie zaprezentowała ostatnio swoje wdzięki w bardzo odważnym stroju:

Większym zjawiskiem medialnym jest córka, Wiktoria. Kiedyś była małoletnia i wyglądała starzej od swojej matki. Dzisiaj już nie jest małoletnia, ma trochę więcej lat i dalej wygląda starzej od swojej matki, chociaż jej idolką jest młodsza od jej matki Kim Kardashian. Na zdjęciu widzimy dziewczynę, która nie ma rozmiaru 0, ale ubrana jest tak, jakby miała rozmiar 0. Jest pewna granica estetyczna, którą niestety Wiktoria Grycan przekroczyła. Coś mi mówi, że świadomie. Wiktorio Grycan gratuluję ci fejmu.

Czy Grycankom uda się odzyskać popularność i odnieść taki sukces, jaki stał się udziałem ich idoli z rodziny Kardashianów?