Ojcem dziecka jest Kamil Haidar, brak obecnego chłopaka Dody, Emila Haidara. Przedsiębiorcza Zosia, ze swojej ciąży już postanowiła zrobić biznes i będąc zaledwie w 4 miesiącu, wytarowała z własnym blogiem:

Reklama

Wiadomość o ciąży to początek ogromnych zmian w życiu każdej kobiety. Oczekiwanie na dziecko to okres pełen poszukiwania odpowiedzi na milion prostych i trudnych pytań dotyczących tematów, o których nie mamy jeszcze żadnego pojęcia. Nagle stajesz się odpowiedzialna za drugie życie i wizja ta dla wielu jest stresująca. Chciałabym się podzielić z Wami odpowiedziami i wskazówkami, które będę zbierać w tym czasie. Mam nadzieje, że dla wielu kobiet okażą się one pomocne, może nawet bezcenne. - pisze we wstępie do swojego projektu

Zosia wyznała także czytelniczkom, co poczuła, gdy dowiedziała się o ciąży:

Poczułam potrzebę podzielenia się moimi przeżyciami w momencie, kiedy mój świat odwrócił się o 180 stopni! Absolutnie stanął na głowie! Jeden moment, dzięki któremu przewartościowałam cale życie, a za sprawą jednego człowieka stałam się najszczęśliwszą kobietą na świecie – a jak wiemy szczęście jest najlepszym motorem naszych działań!

Czy Ślotale uda się na wzór Anny Muchy zrobić biznes na własnym macierzyństwie?

Reklama