Gessler wyśmiewa związek Adamczyka z Rosati. To zazdrość o byłego kochanka?

Podczas, gdy Piotr Adamczyk w ogóle nie komentuje w mediach swojego romansu z Magdą Gessler, restauratorka często dopieka byłemu kochankowi. Czyżby wciąż była o niego zazdrosna?

wróć do artykułu
  • ~Vega
    (2015-03-01 15:13)
    No cóż, to nie mieszczańskość Adamczyka, to metryka pani Gessler była przyczyną odlotu tego ostatniego. Nie chciał się pokazywać z mamuśką, bo co by ludzie powiedzieli!
  • ~Filip
    (2015-01-15 14:13)
    Adamczyk jak wielu facetow chcial sie przespac z inna, ruda I gruba. To by bylo na tyle, Gessler to nie jest material na trwajaca milosc, no I gdzie jej do Rosatti???
  • ~Adler
    (2015-01-16 19:14)
    Adamczyk! Źle ci było z Gesslerową? Przecież jak byliście w łóżku - to gdziekolwiek wyciągnąłeś rękę - tam ona była! A tego chudzielca Rosatti - to będziesz musiał szukać! Głupi jesteś, miałeś dobrze - i co? Kicha! A tak poza tym, to z kim ten Adamczyk już nie był. Lepszy od niego jest chyba tylko Maserak, któremu pół obsady "Tańca z gwiazdami" laskę robiło!
  • ~Tom
    (2015-01-15 13:47)
    Pani Magdo, a może trzeba mieć klasę i nie paplać na temat swoich byłych partnerów...?
  • ~Zadziora
    (2015-01-15 09:56)
    "...Romans Magdy Gessler i Piotra Adamczyka zakończył się 10 lat temu. On miał wówczas 30 lat, ona 49. ..."
    - Ja piernicze. To tak jak by iść do łóżka z własną matką. Musiał być bardzo głodny. - Aż tak mało aktorzy zarabiają czy pan Piotruś taki oszczędny ?
  • ~Poldek
    (2015-01-19 20:32)
    Gessler zero figury gruszka na cienkich nóżkach .
  • ~Jana
    (2015-01-15 15:44)
    No cóż, po jednej stronie zdjęcie Rosatti po drugiej Gessler...wybór jest chyba jasny. A trochę godności to by mogła Pani Magda z siebie wykrzesać. Wstyd.
  • ~ktoś
    (2015-01-15 09:25)
    Niemożliwe. Ten 'świętobliwiec' złapał się za takie pudło?!
  • ~ЁЖ
    (2015-01-15 21:40)
    Rosati nie ma rozumku za grosz ale parę razy wyrko zagrzeje
  • ~znafca
    (2015-01-15 18:21)
    Panie Adamczyk, trzeba było brać się za hrabinę, a nie kucharkę.
  • ~smakosz
    (2015-01-16 19:22)
    Gessler zazdrosci bo ma w glowie osci.
  • ~Marcos
    (2015-05-06 19:46)
    Droga Pani Gessler powinna pani wiedzieć że stary kocur przy jednej dziurze długo nie wytrzyma :)
  • ~ala
    (2015-01-15 09:43)
    Ten Adamczuk to lubi popłuczyny po dziadkach
  • ~gość
    (2015-01-15 15:35)
    Dzisiaj tej starej szkapy- Gessler , nie ruszył by nawet pomywacz z Bangladeszu !
  • ~gość
    (2015-01-16 05:05)
    gdzie on miał oczy
  • ~krakus
    (2015-01-16 01:08)
    mojej babci puściły się wąsy
    czy jest dziadkiem ?
  • ~Strach sie bac
    (2015-01-16 06:31)
    W nocy kazdy kot czarny?
  • ~ikka
    (2015-01-15 14:29)
    Z kim Adamczyk nie był?
  • ~tele-wic
    (2015-01-15 14:14)
    Panie Adamczyk, gardzę Panem i przestaję oglądać wszystkie produkcje z Pana udziałem. Zadawać się za czymś takim, to uwłacza godności wszystkich facetów, nawet tych "wygłodniałych" po wieloletniej odsiadce.
    A tak na marginesie - czy ona wszędzie jest taka kudłata? Obrzydliwość!
  • ~zuzu
    (2015-01-15 13:08)
    Czy można być zazdrosną o kogoś tak aseksualnego jak ten pan???

Może zainteresować Cię też: