Lokalny portal regionfan.pl poinformował, iż Edyta Górniak zerwała rozmowy z organizatorem Koncertu Noworocznego w Głogowie zaledwie na kilka dni przed terminem tej imprezy. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie wyjaśniła, że rozmowy z menadżerką artystki były prowadzone od kilku tygodni i większość szczegółów została uzgodniona. Jednak, kiedy organizator przesłał Górniak plakaty promocyjne do zaakceptowania, piosenkarka wycofała się z udziału w tym projekcie.

Reklama

>>>Czytaj także: Górniak znów gwiazdorzy? Odwołała koncert przez ...

Sprawa zyskała spory rozgłos w mediach, dlatego w końcu postanowiła ją skomentować sama Edyta. Na antenie Superstacji, w programie Wojciecha Jagielskiego, powiedziała:

Moi fani zawsze czekają na spotkania muzyczne i ja też lubię te spotkania muzyczne, cieszyłam się na te spotkanie. Ale na etapie rozmów okazało się, że organizator chciał być nie uczciwy wobec publiczności, ponieważ chciał sprzedać wystąpienie z czterema moimi piosenkami jako pełen koncert i zażyczył sobie bardzo drogich biletów w zamian za 4 utwory. Ja się nie zgodziłam. Ponieważ to był bardzo duży dysonans, postanowiliśmy z kancelarią prawną sprawdzić te osobę. Okazało się, że jest to osoba posądzana o jakieś tam machlojki finansowe, więc wycofałam się z rozmów.

Czy Edyta Górniak faktycznie odwołała koncert w trosce o swoich fanów?