Jest młodsza od Janusza Korwin-Mikkego aż o 44 lata, a kilka lat temu zdobyła tytuł najpiękniejszej dziewczyny Unii Polityki Realnej – pisze „Super Express” o najpilniej strzeżonej tajemnicy byłego już prezesa Kongresu Nowej Prawicy.

Kim jest matka dwojga nieślubnych dzieci Korwin-Mikkego, 4-letniej Nadziei i 2-letniego Karola? To Dominika S., z wykształcenia magister sztuki. Pochodzi z Rzeszowa, skończyła tam liceum, a w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim – policealne studia aktorskie. Kilka lat temu zdobyła tytuł miss Unii Polityki Realnej, poprzedniej partii Janusza Korwin-Mikkego.

Jak podkreśla tabloid, Dominika S. jest utalentowaną osobą. Interesuje się nie tylko teatrem, filmem, aktorstwem i śpiewem. Uprawia również karate, gra w piłkę nożną.

Co ciekawe, choć od długiego czasu sprawa nieślubnych dzieci z miss UPR była w partii głęboko strzeżoną tajemnicą, Janusz Korwin-Mikke od dawna nie krył zainteresowania młodą działaczką UPR. Zdarzyło mu się nawet wdawać się z nią w publicystyczne polemiki, jak na przykład w 2009 roku, gdy sprzeciwiła się postulatowi swojego prezesa, by pozbawić kobiety praw wyborczych.

Czynne prawo wyborcze jest prawem do gwałcenia – a my, mężczyźni, na gwałceniu znamy się lepiej – odpowiedział jej wówczas Korwin-Mikke. – Jest zdumiewające, że ci sami ludzie, którzy nie chcą zgodzić się na danie ludziom do rąk broni palnej, wręcz domagają wręczenie im broni znacznie niebezpieczniejszej: kartki wyborczej.