Jak twierdzi "Fakt", Górniak uznała bowiem, że spotkania z przebywającym w areszcie tatą, byłyby dla chłopca traumatycznym przeżyciem. Znajomi Dariusza K. są jednak innego zdania i twierdzą, że Edyta ogranicza kontakty Allana z ojcem, by zrobić na złość byłemu mężowi:

Reklama

Allan ciągle mówi Edycie, że chce odwiedzić tatę, ale ona się nie zgadza. Wmawia chłopcu, że jest to niemożliwe ze względu na procedury sądowe. Specjalnie izolując go od Darka, wbija mu kolejną szpilę – twierdzi anonimowy informator tabloidu.

Sama piosenkarka, zapytana w jednym z wywiadów o to, jak aresztowanie Dariusza K. wpłynęło na jej życie, stwierdziła, że właściwie nie wiele się zmieniło, a jeśli nawet, to tylko na lepsze:

Od sześciu lat dbam o wszystko sama. Tak było i tak będzie. Proszę spróbować wskazać choć jeden przykład jego wsparcia dla nas. Zmiana, która nastąpiła w czasie wakacji, nie ma bezpośredniego wpływu na moje życie. Jedyna różnica, jaką mogę odczuć, to większy spokój i stabilizacja dla Allana - wyznała Górniak "Fleszowi"