Renata Dancewicz: Nie widzę nic złego w eksperymentach z narkotykami

Renata Dancewicz ma bardzo liberalne poglądy na życie, co wielokrotnie udowadniała wypowiadając się na takie tematy, jak feminizm, aborcja, czy adopcja dzieci przez pary homoseksualne. Teraz aktorka wyraziła swoje zdanie na temat narkotyków.

wróć do artykułu
  • ~Adam
    (2014-11-17 18:48)
    olewam ją kompletnie
  • ~tola
    (2014-11-17 19:59)
    Biedna kobieta.Nie wie ,co mówi.Ludzie,którzy przeszli to ze swoimi dziećmi-przeszli prawdziwe piekło na ziemi.Nie życzę jej tego ale nie chciałaby przezyc godziny w takiej sytuacji.
  • ~Grzes
    (2014-11-18 08:53)
    Biedna kobieta! Zagubiła się ...

    w jej oczach widać ...brak szczęścia w życiu!
  • ~mm
    (2014-11-18 07:57)
    jak cycki opadną to zaczyna się gadać głupoty dla zwrócenia uwagi na siebie
  • ~swer
    (2014-11-18 04:16)
    Po zniszczoej twarzy widac efekt dobrodziejstwa tych narkotykow.Niestety idiotow jest pod dostatkiem w tej nasze Polsce, wyslac ja do rosji tam bedzie pod dostatkiem miala tego swinstwa.
  • ~Marian
    (2014-11-17 23:33)
    Pani Renato , może jakaś lewatywa by się przydała , bo pieporzy pani bzdury jak rzadko który.
    Chyba gorzałka i "reszta" zrobiły swoje ,że trzeba się modlić o zdrowie ,bo o rozum już za pożno.
  • ~ubek
    (2014-11-17 23:48)
    POwnie obrzezana lub na haju
  • ~ke9
    (2014-11-17 22:18)
    Parcie na szkło jest większe od zdrowego rozumu i rozsądku... Pani Renacie widac też się udzieliło...
  • ~bum-bum
    (2014-11-17 19:11)
    Czy prawdą jest, że ludziom po zażyciu narkotyków wydaje się, że potrafią latać i stąd te wypadki ?
  • ~czadu
    (2014-11-18 13:37)
    To widać.
  • ~mamama
    (2014-11-17 18:15)
    Pani Renato...ciekawe czy w tym tonie będzie się Pani wypowiadać, jak syn Jerzy sięgnie po używki...
  • ~kk
    (2014-11-17 22:16)
    Skąd biorą się takie głupie piz...?
  • ~chalina
    (2014-11-18 00:45)
    koham bronka
  • ~gave
    (2014-11-18 08:31)
    klasyczna degeneratka
  • ~X
    (2014-11-17 20:57)
    Zawsze była zdzirowata.
  • ~G
    (2014-11-17 20:04)
    No proszę jak wiele do powiedzenia ma ta Mośkówa.
  • ~Saw
    (2014-11-19 10:49)
    Niestety czasy są takie że osoba próżna, naiwna, pozbawiona uczuć wyższych, zdrowego rozsądku, empatii mówi to w mediach i tym się chwali. Pedofile, zoofile, osoby wielokrotni mordercy, sadyści, też najczęściej nie widzą nic złego w tym co robią. Też w ZK, albo w swoim środowisku tym się chwalą i są zdziwione że inni ich za to skazują na więzienie, potępiają. Tylko te osoby w przeciwieństwie do tej zdegenerowanej aktorki tego nie propagują i tym się nie chwalą- czyli nie psują zdrowej części społeczeństwa. Musiała mieć trudne dzieciństwo, rodziców którzy jej nie przekazali elementarnych wartości .
    Chora kobieta i nie zdaje sobie z tego sprawy.