Skrzynecka o Polakach: Są zawistni i źle sobie życzą

| Aktualizacja:

Katarzyna Skrzynecka dołączyła do grona gwiazd, które narzekają na polskie społeczeństwo. Co nie podoba się aktorce w rodakach?

wróć do artykułu
  • ~Arletta Bolesta
    (2015-08-10 10:10)
    Nt. kościelnych procesów o nieważność małżeństwa zapraszam również na swój blog.
    dr Arletta Bolesta
    adwokat kościelny
  • ~Waldi
    (2014-11-17 17:46)
    Jest w nas Polakach dużo negatywnych myśli, które produkują negatywne emocje. Nasz grzech osądzania innych nieustannie sam się karze bo skutkuje złymi emocjami. Za nasz pesymizm i negatywny sposób myślenia płacimy bardzo złym samopoczuciem i złymi relacjami między sobą.
  • ~aurelia
    (2014-11-09 22:32)
    zgadzam się z panią Skrzynecką . Polacy karmią sie nienawiścią .
  • ~sondor
    (2014-11-09 17:07)
    Zgadzam się ze Skrzynecką. Tacy są aktualnie Polacy. Pamiętam jednak czasy
    gdzie było całkiem inaczej - to czasy lat 50 i początki lat 60 ubiegłego stulecia.
    Zachodzi pytanie, co się stało? - odpowiedź jest prosta, zmiana systemu ekonomicznego.Dawniej liczono, że jutro będzie lepiej,dziś już na jutro nikt nie liczy, dlaczego-bo może być tylko gożej. Znamy to z autopsji i czemu się dziwić takim opiniom.
  • ~czar kariery prysł i kto winien ? Polacy
    (2014-11-07 16:25)
    Tacy są ludzie , może w Izraelu są inni ,warto tam wyjechać i sprawdzić .
  • ~Genitaliusz
    (2014-11-07 04:36)
    No cóz mośkówa może wyjechać do Izraela i tam narzekać.
  • ~antysnob
    (2014-11-06 19:06)
    Zawistnik polski tyra w szkole, studiach, na doszkoleniach, kursach, potem dodaje do etatu nadgodziny, zlecenia, fuchy, a potem wypełnia pit i wtedy dowiaduje się, że przez cały rok, tak cały rok czyli dwanaście miesięcy zarobił tyle ile gwiazdki i celebryci zarabiają na jednej konferansjerce, w czasie której gadają kilka głupot, które to głupoty przez działanie umowy społecznej, uchodzą za przejaw artystyczego geniuszu... Ile ta artystka robiła na tym wywiadzie, bo zawistnicy zwyczajnie z zawiści chcieliby się dowiedzieć.
  • ~?
    (2014-11-06 14:50)
    czyżby ilośc kontraktów na to goowno w którym występuje... spadała... ?
  • ~koko
    (2014-11-06 12:06)
    starosc sklania do przemyslen ? moze wiecej do siebie ?
  • ~Prawdziwa Polka?
    (2014-11-06 11:01)
    Nic nie potrafimy, tylko na siebie narzekać...