W programie "Magiel towarzyski", Karolina Korwin-Piotrowska skomentowała przypadek Mateusza Magi, który przez swój kobiecy wygląd, spotyka się z zajadłą krytyką. Zdaniem Korwin-Piotrowskiej, model jest bardzo atrakcyjny:

Mateusz Maga nie wie, czy chce być facetem, czy dziewczyną, ale wygląda niewiarygodnie. Fantastyczna twarz, zachwyca się nim nawet, wybredny jeśli chodzi o typy urody modeli, Marcin Tyszka - powiedziała.

Dziennikarka dodała także, że krytyka, z jaką spotyka się Maga, bardzo źle świadczy o naszym społeczeństwie:

Na Mateusza spada niewiarygodny hejt i ten hejt mnie przeraża. Zawiera się on w tytule strony na Facebooku "Mateusz Maga wypierdalaj", którą zalajkowało kilkadziesiąt tysięcy osób. Strona promuje to, że Maga jest generalnie do niczego. Druga rzecz - niejaka Rafalala, która porównuje się w telewizji śniadaniowej do ofiar Holocaustu podczas II wojny światowej, która jest w podobnej sytuacji, co Mateusz, pisze, że, cytuję, "Mateusz jest pizdą". Fajnie, prawda? Siedzę w tym biznesie parę lat i takiego szajsu lanego na tego chłopaka to nie widziałam. To wiele mówi o nas. Jesteśmy głupi i prostaccy. Mateusz, Ty się trzymaj. Życzę ci dużo, dużo sił i błagam - nie zaglądaj do Internetu i Facebooka.