Bijoch obecnie znajduje się na 13 miejscu listy najlepszych top modelek świata. Piękna Polka, w programie Kuby wyznała, że do osiągnięcia tak spektakularnego sukcesu, potrzeba czegoś więcej niż tylko ładna buzia i smukła sylwetka:

Reklama

Modelce inteligencja nie jest potrzebna, ale top modelce już tak. Żeby być modelką, musisz potrafić chodzić na obcasach, powiedzieć "Hi" po angielsku i mieć kilka dobrych zdjęć w książce. To jest zestaw dla modelki, ale jeśli chcesz być dobry w tym, co robisz, potrzebna jest pewna inteligencja, inteligencja społeczna.

Bijoch oburzała się także, że w kraju mianem "top modelki" zwykło się nazywać dziewczyny, które nie robią kariery w światowym modelingu:

W Polsce termin top modelka jest bardzo nadużywany. Ja bym chciała zaapelować, żeby nie nadużywać tego terminu. W Polsce top modelek jest kilka, jest Anja Rubik, Kasia Struss, Magdalena Frąckowiak i jestem ja. Joanna Krupa nie jest top modelką.

20-letnia Bijoch nie dała się namówić Kubie na zwierzenia w kwestii swoich zarobków. Wymownym milczeniem dała jednak do zrozumienia, że nie narzeka na swoje wynagrodzenie:

Reklama

Czy jesteś bardzo bogata? - zapytał Kuba

A co to znaczy bardzo bogata? - kokietowała Bijoch

Czy zarobiłaś milion dolarów, jak zarobiłaś, to się nie odzywaj. - odparł gospodarz, a Zuzanna wymownie zamilkła.