Jolie i Pitt swoje zaręczyny ogłosili rok temu. Od tego czasu w mediach wciąż pojawiały się spekulacje dotyczące ślubu. Para nie udzielała jednak żadnych informacji i nie komentowała plotek, a ceremonię do końca udało im się utrzymać w tajemnicy.

Reklama

Ślub Angeliny i Brada odbył się w minioną sobotę we Francji. Informację tę, w rozmowie z Associated Press potwierdził rzecznik pary. Niestety nie zdradził żadnych szczegółów dotyczących uroczystości.

Czytaj także >>> Brad Pitt i Angelina Jolie znów razem na ekranie

Romans Angeliny Jolie i Brada Pitta rozpoczął się na planie filmu "Pan i Pani Smith" i od tego czasu para jest nieustannie pod obstrzałem mediów. Brad dla Angeliny zostawił swoją ówczesną narzeczoną, Jennifer Aniston. I choć sami aktorzy prawie w ogóle nie wypowiadają się na temat swojego życia prywatnego, nieustannie budzą ogromne zainteresowanie mediów. Tabloidy wielokrotnie spekulowały już o rychłym rozpadzie ich związku. Przyczyną kryzysów miały być rzekome problemy emocjonalne Jolie, je domniemane uzależnienie od narkotyków, a także rzekome zdrady Brada, czy jego tęsknota za byłą partnerką. Dotychczas jednak, żadna z tych plotek nie znalazła potwierdzenia w rzeczywistości, a informacja o ślubie z pewnością na jakiś czas zamknie usta sceptykom.

Czyta także >>> Syn Brada Pitta i Angeliny Jolie zagrał u boku ojca

Reklama

Choć Angelina Jolie i Brad Pitt są gwiazdorską parą rozbudzającą wyobraźnię milionów ludzi na całym świecie, oni sami poza występami na ekranie, całą swoją uwagę poświęcają rodzinie. Wychowują razem sześcioro dzieci: adoptowanych Maddoxa, Zaharę i Paxa oraz trójkę własnych: Shiloh i bliźniaki Knoxa i Vivienne.