Doda nie ma wokół siebie zbyt wielu przyjaciół, bowiem jak sama twierdzi, trudno jest zasłużyć sobie na jej zaufanie. Artystka w wywiadach wielokrotnie wyznawała, że zawiodła się na kilku bliskich osobach, dlatego przyjaźnie zawiera bardzo ostrożnie. Honoracie Skarbek udało się jednak zdobyć sympatię i zaufanie starszej koleżanki. Piosenkarki chętnie razem imprezowały i miały dobry kontakt, aż do teraz. Jak twierdzi bowiem "Fakt", Doda zawiodła się na Honey:

Reklama

Wkurzyła się, bo się dowiedziała, że Honey rozpowiada, że nagrają wspólnie singiel. A takich rozmów między nimi w ogóle nie było. Później przeprowadziła dalsze śledztwo i wyszło, że Honey zdradziła komuś jakieś jej tajemnice. Tego było już za dużo. Stwierdziła więc, że nie pozwoli kolejnej osobie lansować się na jej plecach – powiedział tabloidowi znajomy Dody.

Rabczewska zapytana w jednym z wywiadów o duet ze Skarbek, odparła:

To troszeczkę zależy też ode mnie. Nie nagrywam raczej duetów. Nie jestem przekonana. Jeżeli już, to bym chciała nagrać duet z mężczyzną. Wystarczy, żeby był przystojny. Czyli już Polska odpada – powiedziała portalowi Przeambitni.com.

Reklama

Ponieważ Dorota znana jest z wybuchowego temperamentu i mówienia wprost o swoich odczuciach, jej rozmowa ze Skarbek nie była ponoć zbyt przyjemna.

W prywatnej rozmowie z Honey była mniej dyplomatyczna i wygarnęła jej, co o niej myśli. To już koniec tej przyjaźni – powiedziała "Faktowi" osoba zorientowana w konflikcie dwóch piosenkarek.