W wywiadzie udzielonym "Faktowi", Skarbek zdarzała, że zmęczył ją rodzimy show biznes, dlatego podjęła decyzję o wycofania się z fałszywego świata celebrytów:

Reklama

Wchodząc do tego świata jeszcze jako nastolatka, byłam totalnie zagubioną dziewczyną, pełną nadziei i patrzącą na show-biznes w taki idealistyczny sposób. Chciałam w nim być, pokazywać się wszędzie, gdzie to było możliwe i korzystać z jego możliwości. Teraz bardzo od tego stronię i staram się uczestniczyć w nim tylko od strony muzycznej. Stąd też nie widać mnie na imprezach, które nie są z nią związane. Nie chcę brać udziału w tym wyścigu szczurów, wywieszam białą flagę. Tutaj raczej nie patrzy się przychylnie na swoją "konkurencję". Wiele razy spotkałam się z negatywnym odbiorem ze strony ludzi, którzy zajmują się tym samym, co ja. Jest sporo zazdrości, sukces nie gwarantuje ci wsparcia i dobrego słowa.

Czy kariera Honoraty Skarbek mimo to będzie się rozwijać? O tym przekonamy się niebawem, a tymczasem gratulujemy Honey mądrej decyzji.