W tygodniku "Show" opublikowane zostały zdjęcia, pokazujące Kubę Wojewódzkiego i Renatę Kaczoruk podczas prywatnych wakacji. Większość celebrytów, których spotkało takie naruszenie prywatności, wybrało drogę sądową. Tak zrobili między innymi Edyta Górniak, czy Cezary Pazura. Kuba postanowił jedn poradzić sobie zupełnie inaczej. Na swoim profilu na Facebooku, zamieścił wpis, w którym nakłania swoich fanów, do dzielenia się informacjami na temat redaktorki naczelnej "Show":

Redaktor naczelna pisma SHOW, niejaka Małgorzata Guss - Gasińska postanowiła wpieprzyć się w moje życie prywatne na wakacjach. W związku z tym, ja postanowiłem wpieprzyć się w życie prywatne pani Gasińskiej. Jeśli ktoś zna jakieś ciekawostki z jej życia zawodowego i prywatnego to chętnie poczytam ...

z wakacyjnym pozdrowieniem

k.

p s - tak patrzę i patrze na to zdjęcie i chyba już rozumiem dlaczego życie innych jest dla niej ciekawsze ...

Co sądzicie o takiej formie walki z plotkarską prasą? Przypomina ona nieco sposób, w jaki Anna Przybylska próbowała poradzić sobie z paparazzi. Aktorka robiła im zdjęcia, a następnie publikowała je w internecie. W tym przypadku jednak, są stanął po stronie fotoreporterów.