Czubaszek: Pan Korwin-Mikke mówi, że kobiety należy bić

Maria Czubaszek ma świadomość tego, że jej poglądy często bywają kontrowersyjne. Publicystka w związku z tym zaczęła nawet obawiać się przemocy, która jej zdaniem jest coraz powszechniejsza w życiu publicznym, a promuje ją między innymi Janusz Korwin-Mikke.

wróć do artykułu
  • ~Polon
    (2014-08-04 12:16)
    Czubaszek to ta od mordowania nienarodzonych dzieci?
    Chyba jej na alkohol z emerytury nie starcza.
    Odnoszac sie do jej bredni, JKM nigdy nie powiedzial, ze nalezy bic kobiety.
  • ~za dużo % wypiła
    (2014-08-04 19:45)
    takie jak czubaszek trzeba tłuc ile wlezie ... bo ona nie jest kobietą, kobieta nie zabija swoich dzieci ...
  • ~LOL
    (2014-08-05 22:31)
    Lewacka logika: "kobiety nie powinny mieć praw, tylko przywileje"- nawoływanie do przemocy wobec kobiet, "uśmiercę tyle dzieci nienarodzonych, ile wlezie"- postęp, oświecenie i wolność. WTF?
  • ~haha
    (2014-08-06 07:41)
    na pewno kilku niby to kobietom z programów TV, to by nie zaszkodziło. Szczególnie emancypantkom spod tęczy.
  • ~raf
    (2014-08-05 23:08)
    Widać z ryja, że ma coś z głową. Znam 2 podobne do niej kobiety, które również mają niepokolei w głowie.
  • ~rom
    (2014-08-04 12:51)
    dlaczego takie kobity z przepita in przepalona "twarza" pokazuja , i daja prawo wypowiadac sie jak , była "autorytetem " przeciez jak ta towarzyszke sie widzi to normalini odrzuca , czyzby płacili jej za ten bełkot
  • ~`
    (2014-08-05 22:45)
    Działem największego kalibru w rękach JKM są słowa samej Czubaszek!
  • ~zuzia
    (2014-08-04 21:50)
    czubaszek to czubaszek, jakieś dziadlo z waginom i cycami , szkoda że bez mózgu
  • ~matkapolka
    (2014-08-04 18:08)
    który na zdjęciu to czubaszek
  • ~vh
    (2014-08-04 17:31)
    ale tylko te glupsze ktorym wydaje sie ze sa madrzejsze...
  • ~obserwer_1
    (2014-08-04 16:36)
    czy ten czubaszek uważa się za kobietę?
  • ~psycholog
    (2014-08-04 16:00)
    Janusz Korwin-Mikke to jest typowy zalkoholizowany polski sadysta.
  • ~wss
    (2014-08-04 14:45)
    Czy może mi ktoś powiedzieć, co ma program Szkło Kontaktowe w sobie, że jego prezenterzy zostali już praktycznie rezydentami na Woodstoku?
  • ~vp
    (2014-08-04 14:36)
    Korwin to taki ptaszek na gałążce . W przypadku JKeMa to raczej lub na pewno kapłon na sęku. Sęk w tym ,że mu nie sterczy.
  • ~cinciolina
    (2014-08-04 13:39)
    Korwin to idiot ale Ciubaszek na to zasługuje to morderca dzieciobojstwa za te brednie na EKRANIE bez POkrycja v
  • ~kiscak............
    (2014-08-04 13:12)
    lemanskiego znowu ub dopadlo i musi gaworic to co mu ub pierdnie...
  • ~ciciolina
    (2014-08-04 14:26)
    ciciolina z 13;30 to nie ja ciciolina z 11;04
  • ~300 batów
    (2014-08-04 15:42)
    Kobietę która morduje maleńkie dziecko ,...tak należy bić.
    Pani wie o czym mówię.
  • ~CCCP
    (2014-08-04 09:29)
    JAK KOBIETA OKŁADA FACETA " TOREBKĄ " TO - NALEŻY MU SIĘ !!!
    JEŚLI FACET OSŁONI SIĘ ŻEBY NIE WYDRAPAŁA MU OCZU - PRZEMOC WOBEC KOBIET!!!
    CORAZ CZĘŚCIEJ UKAZUJĄ SIĘ BADANIA, ŻE FACECI NIE MAJĄ OCHOTY NA TOCZENIE DOMOWYCH WOJENEK, ZE TO ŚWIADOMI PANTOFLARZE !
    KOBIETY ZAŚ KONIECZNIE CHCĄ I ZA WSZELKĄ CENĘ, POKAZAĆ, KTO TO ONE SĄ !!! WARTO ???!!!
  • ~san
    (2014-08-04 09:28)
    Domyślacie się chyba dlaczego "Skrobaszek" wychwalała partię dziwadeł Palikota?