Czubaszek: Pan Korwin-Mikke mówi, że kobiety należy bić

Maria Czubaszek ma świadomość tego, że jej poglądy często bywają kontrowersyjne. Publicystka w związku z tym zaczęła nawet obawiać się przemocy, która jej zdaniem jest coraz powszechniejsza w życiu publicznym, a promuje ją między innymi Janusz Korwin-Mikke.

wróć do artykułu
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-08-04 08:46)
    Maria Skrobaszek autorytetem matolstwa. Nic dziwnego, każdy ma wzorzec na jaki stać jego intelekt.
  • ~W. Strząśnięty
    (2014-08-04 09:05)
    Dlaczego TO ŻYCIE wypowiada sie w imieniu kobiet, skoro kobieta nie jest ?
  • ~Jam
    (2014-08-04 09:09)
    Ile kobiet walczyło w bitwie pod Grunwaldem, ile kobiet pracuje pod ziemią w górnictwie, ile kobiet pracuje przy wywożeniu śmieci,albo przy opróżnianiu szamba, ile kobiet chciało by nic nie robić a zarobić? To ostatnie pytanie- to wszystkie. Następnie- nie otwórz przed kobietą drzwi, nie ustąp miejsca w komunikacji miejskiej lub innej,nie chwal, nie podziwiaj, nie praw komplementów- wyjdzie na to że jesteś chamem i burakiem. To do wiadomości feministek.
  • ~Kielczanin
    (2014-08-04 09:16)
    Kiedy staruszki na Krakowskim Przedmieściu były lżone i popychane przez "wspaniałą" młodzież, to jej to nie przeszkadzało.
  • ~max
    (2014-08-04 09:26)
    "Szkło kontaktowe" to tuba medialnych oficerów z TVN tow. Waltera. Tow. Walter
    płaci i wymaga. Tow. Miecugow już swe propagandowe programy wyprowadza do
    młodzieży. Już im sianie propagandy w TVN nie wystarcza.
  • ~san
    (2014-08-04 09:28)
    Domyślacie się chyba dlaczego "Skrobaszek" wychwalała partię dziwadeł Palikota?
  • ~CCCP
    (2014-08-04 09:29)
    JAK KOBIETA OKŁADA FACETA " TOREBKĄ " TO - NALEŻY MU SIĘ !!!
    JEŚLI FACET OSŁONI SIĘ ŻEBY NIE WYDRAPAŁA MU OCZU - PRZEMOC WOBEC KOBIET!!!
    CORAZ CZĘŚCIEJ UKAZUJĄ SIĘ BADANIA, ŻE FACECI NIE MAJĄ OCHOTY NA TOCZENIE DOMOWYCH WOJENEK, ZE TO ŚWIADOMI PANTOFLARZE !
    KOBIETY ZAŚ KONIECZNIE CHCĄ I ZA WSZELKĄ CENĘ, POKAZAĆ, KTO TO ONE SĄ !!! WARTO ???!!!
  • ~Z Żaliboża
    (2014-08-04 09:33)
    Korwin, to czub...aszek.
  • ~zniesmaczony
    (2014-08-04 09:38)
    ale poczwara
  • ~Thoraux
    (2014-08-04 09:51)
    Pani Czubaszek jest skończona i musi jakoś dorobić do emerytury bo z kasą cieniutko więc opowiada głupoty licząc na to , że ktoś ją gdzieś zaprosi i coś tam dorobi żeby mieć jeszcze na kolejną paczkę papierosów. Po co odnosić się do kogoś takiego. Zera powinny być poza dyskursem społecznym.
  • ~DESINGER
    (2014-08-04 10:13)
    Ten Korwinek ma takie wysokie czolko, inteligentny wyraz twarzy, ciekawe spojzenie, elegancka aparycje, moda na wysokim poziomie, a w rzeczywistosci...swir nad swiry. Jk to wyglad moze mylic!
  • ~Maks
    (2014-08-04 10:15)
    To już się robi powoli zabawne. Ciekawe kogo następnego wyciągną, żeby dowalił Korwinowi. Kolejka jest na pewno długa. Już sobie podzielili i poukładali Polskę, a tu pojawił się taki JKM no i towarzystwo ma problem. Po wyborach na chwilę wyciszyły się ataki, bo myśleli, że go kupili zapraszaniem do mediów. Niestety jeden prawicowy plaskacz rozwiał ich złudne nadzieje, więc znowu nagonka.
  • ~mart
    (2014-08-04 10:59)
    CZAS na występu politycznego furiata.
    Teraz czas na furiacki atak na JKM w wykonaniu "Szalonego Stefana" dyżurującego u "dzieci resortu" i dzieci komunistycznych aparatczyków z TVN
    tow. Waltera ( patrz akta IPN) . Oni mogą zawsze liczyć na bełkot politycznego chuligana.
  • ~ciciolina
    (2014-08-04 11:04)
    JKM nawołuje do bicia kobiet ,bo sam nie potrafi bić konia na miękko ,wie pozostają baby .
  • ~Anka
    (2014-08-04 11:11)
    Pani Czubaszek... pani zabijała nienarodzone własne dzieci, tym samym zabierając im prawo do życia. Chce pani to porównać zabierania do prawa wyborczego??? Czy jeszcze uważa się pani za człowieka? Niewiele osób rozumie JKM, niewiele osób potrafi się przyznać, że myśli tak, jak on... Czy w tym kraju ktoś ma jeszcze odwagę? JAM - komentator, bardzo trafne spostrzeżenie. Dziękuję.
  • ~Kaka
    (2014-08-04 11:11)
    Korwin to idiota i tyle
  • ~Polon
    (2014-08-04 12:16)
    Czubaszek to ta od mordowania nienarodzonych dzieci?
    Chyba jej na alkohol z emerytury nie starcza.
    Odnoszac sie do jej bredni, JKM nigdy nie powiedzial, ze nalezy bic kobiety.
  • ~rom
    (2014-08-04 12:51)
    dlaczego takie kobity z przepita in przepalona "twarza" pokazuja , i daja prawo wypowiadac sie jak , była "autorytetem " przeciez jak ta towarzyszke sie widzi to normalini odrzuca , czyzby płacili jej za ten bełkot
  • ~kiscak............