Czubaszek: Pan Korwin-Mikke mówi, że kobiety należy bić

Maria Czubaszek ma świadomość tego, że jej poglądy często bywają kontrowersyjne. Publicystka w związku z tym zaczęła nawet obawiać się przemocy, która jej zdaniem jest coraz powszechniejsza w życiu publicznym, a promuje ją między innymi Janusz Korwin-Mikke.

wróć do artykułu
  • ~haha
    (2014-08-06 07:41)
    na pewno kilku niby to kobietom z programów TV, to by nie zaszkodziło. Szczególnie emancypantkom spod tęczy.
  • ~raf
    (2014-08-05 23:08)
    Widać z ryja, że ma coś z głową. Znam 2 podobne do niej kobiety, które również mają niepokolei w głowie.
  • ~`
    (2014-08-05 22:45)
    Działem największego kalibru w rękach JKM są słowa samej Czubaszek!
  • ~LOL
    (2014-08-05 22:31)
    Lewacka logika: "kobiety nie powinny mieć praw, tylko przywileje"- nawoływanie do przemocy wobec kobiet, "uśmiercę tyle dzieci nienarodzonych, ile wlezie"- postęp, oświecenie i wolność. WTF?
  • ~zuzia
    (2014-08-04 21:50)
    czubaszek to czubaszek, jakieś dziadlo z waginom i cycami , szkoda że bez mózgu
  • ~za dużo % wypiła
    (2014-08-04 19:45)
    takie jak czubaszek trzeba tłuc ile wlezie ... bo ona nie jest kobietą, kobieta nie zabija swoich dzieci ...
  • ~matkapolka
    (2014-08-04 18:08)
    który na zdjęciu to czubaszek
  • ~vh
    (2014-08-04 17:31)
    ale tylko te glupsze ktorym wydaje sie ze sa madrzejsze...
  • ~obserwer_1
    (2014-08-04 16:36)
    czy ten czubaszek uważa się za kobietę?
  • ~psycholog
    (2014-08-04 16:00)
    Janusz Korwin-Mikke to jest typowy zalkoholizowany polski sadysta.
  • ~300 batów
    (2014-08-04 15:42)
    Kobietę która morduje maleńkie dziecko ,...tak należy bić.
    Pani wie o czym mówię.
  • ~wss
    (2014-08-04 14:45)
    Czy może mi ktoś powiedzieć, co ma program Szkło Kontaktowe w sobie, że jego prezenterzy zostali już praktycznie rezydentami na Woodstoku?
  • ~vp
    (2014-08-04 14:36)
    Korwin to taki ptaszek na gałążce . W przypadku JKeMa to raczej lub na pewno kapłon na sęku. Sęk w tym ,że mu nie sterczy.
  • ~ciciolina
    (2014-08-04 14:26)
    ciciolina z 13;30 to nie ja ciciolina z 11;04
  • ~cinciolina
    (2014-08-04 13:39)
    Korwin to idiot ale Ciubaszek na to zasługuje to morderca dzieciobojstwa za te brednie na EKRANIE bez POkrycja v
  • ~kiscak............
    (2014-08-04 13:12)
    lemanskiego znowu ub dopadlo i musi gaworic to co mu ub pierdnie...
  • ~rom
    (2014-08-04 12:51)
    dlaczego takie kobity z przepita in przepalona "twarza" pokazuja , i daja prawo wypowiadac sie jak , była "autorytetem " przeciez jak ta towarzyszke sie widzi to normalini odrzuca , czyzby płacili jej za ten bełkot
  • ~Polon
    (2014-08-04 12:16)
    Czubaszek to ta od mordowania nienarodzonych dzieci?
    Chyba jej na alkohol z emerytury nie starcza.
    Odnoszac sie do jej bredni, JKM nigdy nie powiedzial, ze nalezy bic kobiety.
  • ~Kaka
    (2014-08-04 11:11)
    Korwin to idiota i tyle
  • ~Anka
    (2014-08-04 11:11)
    Pani Czubaszek... pani zabijała nienarodzone własne dzieci, tym samym zabierając im prawo do życia. Chce pani to porównać zabierania do prawa wyborczego??? Czy jeszcze uważa się pani za człowieka? Niewiele osób rozumie JKM, niewiele osób potrafi się przyznać, że myśli tak, jak on... Czy w tym kraju ktoś ma jeszcze odwagę? JAM - komentator, bardzo trafne spostrzeżenie. Dziękuję.