Miłość Krawczyka i Włodarczyk narodziła się na planie serialu "Pierwsza miłość". Romans, jaki zakiełkował między aktorami, wzbudził wiele kontrowersji, ponieważ Mikołaj był wówczas związany z Anetą Zając, matką dwójki swoich dzieci, która również grała w tym samym serialu. Internauci, zarówno na Krawczyku, jak i jego nowej partnerce, nie zostawili suchej nitki, jednocześnie nie wróżąc ich związkowi, zbudowanemu na cierpieniu Anety Zając, świetlanej przyszłości.

Reklama

Tymczasem okazuje się, że para ma się świetnie i robi wspólne plany na przyszłość. W rozmowie z Kropka TV, Mikołaj Krawczyk wyznał, że jednym z jego priorytetów, jest założenie rodziny:

Na pewno chciałbym unormować kontakty z moimi synami, to dla mnie najważniejsza sprawa. Cała ta sytuacja jest dla mnie trudna i mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze. Druga sprawa - zrezygnowałem z gry w serialu i czuję się trochę tak, jakbym był zaraz po studiach i zaczynał wszystko od nowa. Dlatego muszę unormować moją sytuację zawodową. Do tego dochodzą również plany muzyczne. Czwarty cel to rodzina. Chcemy z Agą założyć prawdziwy dom. I oczywiście angażować się w liczne akcje charytatywne. Dlatego jest co robić, a na nudę nie mogę narzekać. - mówi aktor