Pierwsze plotki o rzekomym ślubie Sylwii i Libera pojawiły się w mediach w weekend. Ceremonia miała się odbyć w sobotę, 26 lipca. Szybko jednak okazało się, że nie byłoby to możliwe, bowiem wokalistka i raper tego dnia dawali koncerty w dwóch różnych miastach. Wczoraj zaś, na profilach obu artystów pojawiły się notki dementujące plotki o ślubie.

Reklama

I kiedy fani zdążyli już pogodzić się z faktem, że muzycy jednak nie są małżeństwem, Sylwia zamieściła taki oto wpis:

28 lipca 2014 r ..S+M= Ślub ten jest naszą prywatnością dlatego zależało nam aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób.. nie ukaże się zdjęcie z ceremonii a później wywiad w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości..Ale bardzo chcemy podziękować Wszystkim za życzenia ..Kocham muzykę dlatego wolę zaszyć się w swoich 4 ścianach tak jak robiłam to od dziecka i skomponować kolejne utwory by móc później z Wami wspólnie zaśpiewać na koncertach niż peplać w nieskończoność o prywacie!..Dziękuję za to że Jesteście tutaj i widzimy się na najbliższych koncertach!!!!!!!!!;) taka sytuacja;)

Słowa Grzeszczak potwierdził jej ukochany:

Niektórzy z Was mogli sądzić że odbyło się to już dwa dni temu , ja jednak chciałbym ogłosić że to właśnie dziś, w małym rodzinnym gronie wzięliśmy z Sylwią ślub. Dziękuję za życzenia i wsparcie!! pozdro !! - napisał wczoraj na swoim profilu raper.

Reklama

Teraz już nikt nie ma wątpliwości, że Sylwia i Liber są po ślubie. Świeżo upieczonym małżonkom serdecznie gratulujemy.