Przypomnijmy, iż dwa tygodnie temu doszło do tragicznego wypadku, którego sprawcą był właśnie Dariusz K., muzyk, celebryta, były mąż Edyty Górniak. Będąc pod wpływem substancji odurzających, mężczyzna wsiadł za kierownicę swojego samochodu, a następnie pędząc z niedozwoloną prędkością, wjechał na przejście dla pieszych na czerwonym świetle, śmiertelnie potrącając 63-letnią kobietę. Obecnie Dariusz K. przebywa w areszcie i czeka na proces.

Reklama

Do tej pory, jego aktualna partnerka nie wypowiadała się w sprawie tych dramatycznych wydarzeń. Jednak w rozmowie z magazynem "Show", pokusiła się o krótki komentarz:

Ja i nasze córki przeżywamy to, co się stało i jak Darek opisywany jest teraz w mediach. On jest w bardzo złym stanie psychicznym. Darek przede wszystkim chce mieć możliwość przeproszenia i zadośćuczynienia rodzinie - powiedziała Izabela Adamczyk.

Jak poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie w rozmowie z afterparty.pl, Dariusz K. przyjął linię obrony, że nie pamięta całego zdarzenia.