Doda w wielu wywiadach mówiła o tym, że jej problemy z kręgosłupem są bardzo poważne i przysparzają jej wiele bólu, niekiedy uniemożliwiając normalne funkcjonowanie. Słowa artystki potwierdziła Ewa Szabatin, którą Dorota poprosiła o zaprojektowanie scenicznego kostiumu

Reklama

Kiedy była u mnie, to widziałam, że była bardzo poturbowana, jeśli chodzi o jej kręgosłup. Położyła się u mnie w atelier na podłodze i zobaczyłam, jak duży jest to problem. Zrobiło mi się przykro, że rzeczywiście dziewczyna ledwo żyje. Zamawiała przy mnie pielęgniarkę, która dała jej zastrzyk, bo za dwa dni miała koncert, na którym występowała w mojej kreacji. Nie znałam jej z od tej strony. To duży problem, jeśli chodzi o jej zdrowie, więc życzę jej wszystkiego dobrego – relacjonuje wydarzenie Ewa Szabatin w rozmowie z agencja informacyjną Newseria Lifestyle.

Pytanie zatem, dlaczego Doda, mimo tak poważnego problemu, wciąż ignoruje zalecenia lekarzy i chodzi w butach na wysokich obcasach? W jednym z wywiadów piosenkarka wyznała, że nie zamierza poddawać się chorobie i mimo bólu, chce żyć pełną piersią.