Na oficjalnym profilu Edyty na Facebooku, pojawił się dziś komunikat, w którym artystka rozwiewa wszelkie wątpliwości, dotyczące jej związku:

Reklama

Pragnę poinformować, iż oficjalnie zakończył się związek mój z Piotrem Schrammem. Oświadczenie to służyć ma ukróceniu wszelkich spekulacji i interpretacji Naszej decyzji.

W dalszej części komunikatu, Górniak wyjaśni, że ona i Piotr rozstali się w przyjacielskich relacjach:

Na przestrzeni ostatniego roku relacja Nasza przekształcała się. Uczucie moje wygasło, pozostawiając miejsce czystej Przyjaźni. Pomimo, iż w sytuacji tej, powzięliśmy decyzję o podjęciu własnych dróg życiowych, darzymy się wzajemną życzliwością, zaufaniem i wdzięcznością. Dobre relacje Nasze, oraz pełny wzajemny szacunek, pozwalają nam na kontynuowanie wspólnej pracy zawodowej przy projektach specjalnych.

Przypomnijmy, iż w trakcie rozwodu z Dariuszem Krupą, Edyta również zapewniała o pokojowym rozstaniu i przyjacielskich relacjach. Niedługo potem jednak, diva rozpoczęła medialną wojnę przeciwko swojemu byłemu mężowi, która trwa do dziś. Czy w przypadku Piotra Schramma ten scenariusz się powtórzy?