Kasia Tusk okradziona. Straciła sporą sumę pieniędzy

| Aktualizacja:

Prowadzenie modowego bloga, przyniosło Kasi Tusk ogromną popularność, sympatię czytelniczek oraz atrakcyjne zarobki. Niestety okazuje się, że córka premiera jest narażona także na ataki oszustów i złodziei.

wróć do artykułu
  • ~plotkarze
    (2015-08-20 12:22)
    ja tez zostalam okradziona, zlodziej pobral pieniadze z mojego konta,. Kazda karta w banku jest ubezpieczona i banki zwracaja kwote ukradziona z konta. PISMAKI CZY WY O TYM NIC NIE WIECIE??? i dlaczego piszecie taki bzdury ze k. tusk zostala okradziona. Bank jej zwrocil pieniadze pobrane nielegalnie z jej konta. KON BY SIE Z WAS USMIAL
  • ~I am Turecki
    (2014-10-04 00:38)
    Oczywiście, ze dostanie z powrotem od PayPala. Panstwo redakcja zajrzyjcie do regulaminu.
  • ~jorguś2
    (2014-07-27 15:35)
    straciła ze dwa patyki. Musi tatuś przelał córuni dwie bańki, oczywiście służbową kartą
  • ~xxx
    (2014-07-07 10:50)
    na biedną nie trafiło
  • ~janek86
    (2014-06-30 09:16)
    Zlodziejska rodzina . A co tam by powiedzial Smolen.
  • ~silva
    (2014-06-27 15:57)
    Do "nic się nie stało". Oprócz bloga Kasia pracuje w Polsat Cafe, TVN i Viamoda Industrial (taka uczelnia).
  • ~nic sie nie stało
    (2014-06-26 17:18)
    Jak mozna tyle wyciagac z bloga jak sie nie ma znanego nazwiska .Bo ona ma przeciez majatek o którym młodzi ludzie nawet po lepszych studiach moga pomarzyc
  • ~niestety
    (2014-06-26 17:15)
    szkoda ,ze nie została lekarzem albo kims pozytecznym tylko bredzi jak reszta tych celebrytów bo ma ojca premiera .
  • ~sp
    (2014-06-24 21:19)
    W tym światku dla rozgłosu jedna się wypina a inna puszcz bąka ,
    np o kradzieży i to ma być NEWS dla gawiedzi, która za to zapłaci.
  • ~silva
    (2014-06-24 08:36)
    Do RZYGAM...: Kasia Tusk jest jedyną osobą z całej rodzinki, która uczciwie na siebie zarabia.
  • ~PATERSSON
    (2014-06-24 07:18)
    a ja bylem w indiach i myslalem ze to paryz
  • ~PATERSSON
    (2014-06-24 07:13)
    JAKnie umiesz czytac to choc popatrz co ludzie pisza na jej temat
  • ~Patersson
    (2014-06-24 07:10)
    Mosze Dajan tez czytal przez jedno oko slepaku zarazo czytaj poprawnie
  • ~RZYGAM TA KASIA JEJ TATUSIEM I BRACISZKIEM
    (2014-06-24 04:53)
    SKRADLI JEJ SKRADZIONE TO NA JEDNO WYSZLO.
  • ~Ziobras
    (2014-06-23 22:27)
    Widać bezmózgie dziewcze miało bezmózgie hasło typu "ciasteczko" ;)
  • ~silva
    (2014-06-23 20:36)
    Paterssonie! Jak szukasz zarazy to spójrz się w lustro! Kasia Tusk jest PRZEPIĘKNA i nie jest żadną zarazą! Poza tym skoro to jechałeś po Europie to jak mogłeś odwiedzić Bangladesz. Pewnie pomyliłeś go z Paryżem. Też jak tam byłem to myślałem, że trafiłem do Indii.
  • ~Mr.Citizen
    (2014-06-23 18:38)
    Lobbyści, poprzez zlecenia dla agencji reklamowych wykupujące u tej panny miejsce na ogłoszenia na jej blogu, płacą ekipie jej starego za te udane inwestycje i przetargi, bo tak w majestacie prawa daje się łapówy na większa skalę...
  • ~obserwer_1
    (2014-06-23 18:34)
    złodziej ukradł jej 1000 zł a jej ojciec okradł nas na setki miliardów zł
  • ~Patersson
    (2014-06-23 17:51)
    Objechalem Europe W zdluz i w szerz oraz swiata tez ale takiej zarazy nie widzialem nigdzie nawet w Bangladeszu
  • ~Robnad
    (2014-06-23 17:51)
    silva2014-06-23 15:29
    "Robnadzie! Oprócz prowadzenie bloga Tuskówna pracuje w Polsat Cafe i TVN."

    no to jej tam muszą życzliwi niezłą kasę za nic dawać.
    z życzliwości oczywiście.

    wracając do meritum.
    gdyby nie tatulo, dalej by chałturzyła na blogu za parę złotych, nawet licząc na niezłe stado pustaków.