To koniec miłości Portera i Lipnickiej? Piosenkarka zabrała głos w sprawie

| Aktualizacja:

W polskim show biznesie zapanowała prawdziwa epidemia rozstań i rozwodów. Ostatnia plotka głosi, że do grona sławnych par, które w ostatnim czasie zakończyły swoje związki, dołączyli właśnie Anita Lipnicka i John Porter. Plotki postanowiła skomentować sama piosenkarka.

wróć do artykułu
  • ~10 minut
    (2014-06-18 12:20)
    Nie myj kurczaka
  • ~re ~10 minut
    (2014-06-18 14:21)
    ~10 minut2014-06-18 12:20
    Nie myj kurczaka..


    ...posyp go solą, a zadziała, po trzech zdrowaśkach.
  • ~Zenon
    (2014-06-21 19:54)
    Anita stwierdziła, że Johny jest dla niej za młody, chce się związać z facetem bardziej dojrzałym, np. takim, który walczył w I WŚ:-)
  • ~Żyła Żyła Żyła
    (2014-06-21 15:49)
    Duże usta mogą więcej? Coś się zadziało z twarzą Kai Śródki!
  • ~syf
    (2014-06-20 00:51)
    właśnie takie jest to nasze dziennikarstwo niewiarygodne , kłamliwe , nierzetelne żenujące a za tym hochsztaplerem latkowskim jakim murem stanęli... goowno goowna warte
  • ~vp
    (2014-06-19 04:17)
    Babracze w goownie czyli ci ,których ktoś kiedyś nazwał dziennikarzami napiszą ,powiedzą i zrobią wszystko ,bo w iprzeciwnym przypadku grozi im czapeczka z napisem zbieram na śniadanie .
  • ~Sądzę, że jednak Porter ma konkurencję
    (2014-06-18 22:58)
    ~hubert2014-06-18 20:23
    Porter ma ponoć bardzo dużego. Myślę że Anita go nie zostawi


    A skąd takie dobre informacje? Rura do podlewania kwiatów jest dłuższa i działa. Sądzę, że jednak Porter ma konkurencję i nie jest niezastąpiony.
  • ~św.NH
    (2014-06-18 18:36)
    TUSEK ZARAZIŁ WSZYSTKICH CELEBRYTÓW M ZDRADĄ.
  • ~emerytka
    (2014-06-18 18:39)
    Dziadek odstawiony na boczne tory. Ha, ha, ha.
  • ~marika
    (2014-06-18 11:38)
    ponoć John ja strasznie leje...
  • ~cyt
    (2014-06-18 15:07)
    Swietni artysci, oboje !
  • ~W sprawach artystycznych się nie wypowiadam
    (2014-06-18 09:46)
    ~Jan2014-06-18 09:28
    Porter może brzydki ale jest artystą czego nie można powiedzieć o Lipnickiej.


    Lipnicka jest bardzo miłą dziewczyną, a Porter widać ,że ją kocha. Może nie wszystko stracone. W sprawach artystycznych się nie wypowiadam, ale możliwe,że Porter ma coś jeszcze do powiedzenia w muzyce i powinien raczej działać samodzielnie.
  • ~Jan
    (2014-06-18 09:28)
    Porter może brzydki ale jest artystą czego nie można powiedzieć o Lipnickiej.
  • ~marko
    (2014-06-18 08:48)
    JAK TAK ŁADNA KOBIETA MOGŁA ŻYĆ Z TAK PASKUDNĄ I PARSZYWĄ NA GĘBIE ISTOTĄ
  • ~Daniel Kokosiński
    (2014-06-18 08:47)
    Nie interesuje mnie to.
  • ~John zbyt wcześnie skapitulował.
    (2014-06-18 08:37)
    Moim zdaniem John zbyt wcześnie skapitulował. Powinien stosować częściej viagrę i będzie gitara grała.nadal.
  • ~hubert
    (2014-06-18 20:23)
    Porter ma ponoć bardzo dużego. Myślę że Anita go nie zostawi
  • ~Roztropnietom byla :
    (2014-06-19 04:32)
    Janek nie smakowal - wolala Johna ...ROZTOPNIENTA.
  • ~edmund
    (2014-06-18 13:46)
    Zostawił Lipnicką, poszuka młodszej. Kobieta po 30-tce jest już stara - taka prawda.

Może zainteresować Cię też: