Magda Gessler budzi ogromne zainteresowanie kolorowej prasy, która nieustannie serwuje nowe rewelacje na jej temat. Cierpliwość restauratorki została jednak nadwyrężona, kiedy pojawiły się plotki o kontrowersyjnym sposobie na odchudzanie, jaki miała rzekomo zastosować. Publikacje jednego z tabloidów donosiły bowiem, że Magda Gessler połknęła tabletki z tasiemcem. Sugerowano nawet, że restauratorka naraża swoich gości, bowiem pasożytem tym łatwo jest zarazić inne osoby.

Reklama

Gessler na swoim profilu na Facebooku zapowiedziała, że tym razem nie zamierza przymykać oka na kłamliwe doniesienia plotkarskich mediów:

Dziękuję Wam za te bardzo miłe słowa, które do mnie kierujecie :)) Po namyśle i wielu rozmowach z mądrymi ludźmi zdecydowałam się na wytoczenie gazecie Fakt procesu sądowego. Nie może być tak, że ktoś bezkarnie zarabia pieniądze na kłamstwie... Wolność słowa nie oznacza przyzwolenia na obrażanie, kłamanie i poniżanie. Moja kancelaria prawna szykuje też pozwy dla serwisów internetowych które w swoich artykułach umieściły to obrzydlistwo.. Kto sieje wiatr...