Dlaczego Zbigniew Zamachowski nie uwzględnił w swoich ślubnych planach matury własnej córki? Jak podaje "Na Żywo", ceremonia odbyła się niemal w przeddzień egzaminu, a Maria zamiast skupić się na nauce, czytała w mediach wywiad swojej macochy, w którym ta oczerniała jej mamę.

Reklama

Marysia uczy się, bardzo to przeżywa, stresuje się, co jest zrozumiałe. Trudne do zrozumienia jest natomiast zachowanie jej ojca. Zbyszkowi, zaślepionemu miłością do Moniki chyba zdecydowanie zabrakło taktu, skoro wybrał taki termin na datę swojego ślubu. - ujawnia w rozmowie z tabloidem znajomy rodziny.

Za wywiad, w którym świeżo upieczona pani Zamachowska mówi między innymi o tym, że poniewierany przez byłą żonę Zbyszek, dopiero u jej boku odzyskał radość życia i znów stał się mężczyzną, fala krytyki spadła także na samego aktora:

Wszyscy w środowisku aktorskim współczują Marysi. Zastanawiają się, czy Zbyszek autoryzował wywiad udzielony przez Monikę, który tak wyprowadził maturzystkę z równowagi. Dlaczego nie zatroszczył się, by słowa jego żony nie raniły dzieci? - komentuje informator tabloidu