Przygotowania do ślubu aktora i dziennikarki rozpoczęły się kilka miesięcy temu. W przeciwieństwie do swojego ukochanego, który nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym, Monika Richardson chętnie mówiła w mediach o planach związanych z ceremonią, a kilka tygodni temu, w sieci pojawiło się jej zdjęcie z przymiarki sukni ślubnej. Datę ceremonii, para do końca zachowała jednak w tajemnicy. Tabloidom udało się jednak wytropić miejsce, w jakim odbyła się uroczystość. Jak podaje "Super Express", ślub i wesele były bardzo kameralne. Państwu młodym towarzyszyła najbliższa rodzina i przyjaciele.

Reklama

Jak twierdzi tabloid, wśród gości zabrakło niestety dzieci Zbigniewa Zamachowskiego, które wciąż nie mogą pogodzić się z faktem, iż tata zostawił ich mamę dla dziennikarki.

W ślubnej ceremonii i weselnej zabawie wzięli udział znani artyści. Wśród nich pojawili się Kazimierz Kutz, Piotr Polk, Wojciech Malajkat i Krzysztof Hulboj.

Była to przepiękna uroczystość bardzo kameralna dla rodziny i najbliższych znajomych. Było bardzo pięknie i wzruszająco. Nie jedna osoba uroniła łezkę. Sceneria była śliczna, zielono, pięknie... Myślę, że było tak jak para młoda sobie wymarzyła. Bardzo dobrze się bawiłem. Wręczyłem parze młodej to co daje się na weselu czyli kopertkę. - wyznał w rozmowie z "Super Expressem" tancerz Krzysztof Hulboj.