Donald Tusk o ślubie córki: Jest nam coraz mniej do śmiechu

| Aktualizacja:

Jest nam coraz mniej do śmiechu gdy czytamy tabloidy i ich doniesienia - skomentował premier Donald Tusk medialne doniesienia na temat ślubu swojej córki.

wróć do artykułu
  • ~rodacy
    (2014-04-29 14:51)
    Jest nam coraz mniej do śmiechu, gdy czytamy o kolejnych milionach wyprowadzonych z budżetu państwa przez 'kolesiostwo' (czytaj: bramki opłat na autostradzie i ich likwidacja).
  • ~antyMOnia
    (2014-04-29 14:54)
    Stasiek nie chce Kaśki?
  • ~WAW
    (2014-04-29 14:55)
    A CO NA TO KOCI SYN SZCZERBATEJ SWINI ?
  • ~TUSEK ty MATOLE
    (2014-04-29 14:59)
    POszuka sie KATARSKIEGO INWESTORA to sie ukreci AMBER -GOLDOWY GESZEFCIK,to na slub coruni POplyna NIEMIECKIE EURO
  • ~jozio bak
    (2014-04-29 15:00)
    jak cie zamkna to dopiero bedzie do smiechu
  • ~dodać
    (2014-04-29 15:02)
    macie tyle na sumieniu że spanie spokojnie jest wykluczone,

    mieszkania kupione za miliony złotych pzrez córeczkę za "pieniądze zarobione z bloga" jest po prostu śmieszne i kłamliwe ...

    wzywam urząd skarbowy do wszczęcia sprawy o nieujawnione źódła dochodów tej panienki...
  • ~Józek BĄK z AmberGOŁD
    (2014-04-29 15:28)
    ,. w miesiącu kwietniu nastąpił kolejny odpływ młodych POLAKÓW za granicę Rzeczypospolitej . Od poczatku roku 2014 wyjechało z POLSKI 345 000 POLAKÓW ...90% z nich to ludzie w wieku 20-40 lat . Od 2007 roku POLSKĘ opuściło już 3 854 250 POLAKÓW -,...pytani sondażowo (wybrani losowo) w Londynie Dublinie Belfaście Glasgow Rzymnie i Barcelonie odpowiadaja młodzi POLACY że nie widza szans na powrót doi swej Ojczyzny .-planują osiedlać się na stałe poza POLSKĄ
  • ~wot prawda
    (2014-04-29 15:58)
    FAKT = TUSK - nie mają wiele wspólnego z prawdą.
  • ~nemo
    (2014-04-29 16:05)
    Tusk nie być skąpcem z Polski zostały ruiny więc oddaj za rękę tego starocia Cudownemu pół królestwa.Niech po mężu zostanie cudowną,bo po tate to bałaganiarą.
  • ~jozio z PO
    (2014-04-29 16:57)
    a slub bedzie tez za panstwowe , jak panstwo ja pilnuje to i slub tez zaplaci- moze jozio bak cos dorzuci z ambergold zapasow
  • ~Zdrastwujtie ukryty śpiochu
    (2014-04-29 17:49)
    to kasia juz nie pilnuje dzieci sąsiadce? A juzek bąk nie żyje z roznoszania ulotek? To PO co nam o tym opowiadałes Tusku?Czyli to była taka sama prawda jak to,że Niemcy klepią biede a POmatoły zyja na zielonej wyspie.
  • ~babcia
    (2014-04-29 17:53)
    Idiotyczne komentarze--zazdrosc przebija z tego wszystkiego.
    Ludzie naprawde wstydu nie maja. Zostawcie ta rodzine w spokoju.
  • ~zlota sztabka z Amber Gold
    (2014-04-29 18:01)
    a nam z twoją mafią jest super do śmiechu.Mamy prośbe więcej wartościowych rzeczy wyrzucajcie na śmietnik!!!Napisz czy tez wam coraz mniej do smiechu w sprawie józka Bąka,experta super szybkich chinskich koleji i amber goldowych tranzakcji?
  • ~PO 7 LATACH ZIELONEJ ROZKOSZY
    (2014-04-29 19:14)
    mam 56 lat chcialbym do renty spokojnie i godnie dożyć.ALE NIE MA SZANS.musze wyjechac jak moi wszyscy zaradni znajomi i sąsiedzi do Niemiec,holandi czy na wyspyZnam tez takich co w wieku 60 lat musieli wyleciec do USA czy Kanady.
  • ~kolega ze szkoly
    (2014-04-29 22:49)
    Podobno dostal kilka siatek pieniedzy to ma z czego zrobic wesele,a corka juz coraz starsza a w poznym wieku to nie jest podobno dobrze rodzic dzieci.

    Pan Cudny niech sie zastanowi czy to warto poslubic corke tak znienawidzonego premiera przez wiekszosc Polakow.
  • ~po co to sie uskarżać
    (2014-04-29 23:48)
    No kurczę przecież sama codziennie naciąga biedne dziewczyny na czytanie i oglądanie siebie. To jak jesteś ojcu taki wrażliwy wytłumacz kobiecie, żeby zajęła się tym czym zajmuje się znakomita większość młodych Polek, za marne niestety pieniądze, ale bez "nękania". I wszyscy będziecie mieli spokój. Proste? Banalnie.
  • ~i u s e f -- b ą g -- D N O -- D N A
    (2014-04-30 07:01)
    p o zdrawiamy kolesie z Amber Gold + m i r o ,,, r y c h o ,,, z b y c h o + p r o t a s i e F i c z = D Z I K O -- D Z I K I kraj ,,, Który kończy w B U L Ó bes N A D Z J E I I
  • ~I am Turecki
    (2014-04-30 07:12)
    Większość z was, "komentatorów", to ludzkie pasożyty. A pannie Tusk życzę powodzenia w interesach.
  • ~jagna
    (2014-04-30 07:16)
    Panie Premierze takich złosników, zazdrosników jakich ma Polska trudno spotkac w innym kraju. Prosze sie nie przejmować bo Pan zniszczy swoje zdrowie a ich Pan nie przekona.. Modlą się do figury a diabła mają za skórą.. tacy własnie są.
  • ~Templariusz
    (2014-04-30 07:21)
    re~jagna2014-04-30 07:16
    Uważaj bo cię na kupę gnoju wywiozą jak twoją imienniczkę.

Może zainteresować Cię też: