Donald Tusk o ślubie córki: Jest nam coraz mniej do śmiechu

| Aktualizacja:

Jest nam coraz mniej do śmiechu gdy czytamy tabloidy i ich doniesienia - skomentował premier Donald Tusk medialne doniesienia na temat ślubu swojej córki.

wróć do artykułu
  • ~rok2014
    (2014-07-21 14:14)
    weszla na pagorek i stanela rozkrakiem iwslizgnela sobie weza cudownym POkrakiem
  • ~janek86
    (2014-07-04 06:44)
    Amber gold juz zadba o jego miot. nawet na krymie ma juz zapewniona nore od putina. nie zgina
  • ~toja
    (2014-06-28 07:37)
    Stasiu czy raczej Stasio?
  • ~parasolka
    (2014-06-17 08:03)
    Czy Tusk w ogóle wie co to jest prawda? Tusk to zakłamany fiut.
  • ~...ze sztambucha Towarzysza Szmaciaka...
    (2014-06-11 04:11)
    WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, o czym UPRZEJMIE INFORMUJEMY WSZYSTKICH URZĘDNIKÓW PAŃSTWOWYCH NA WYPADEK, GDYBY O TYM ZAPOMNIELI...
  • ~...ze sztambucha Towarzysza Szmaciaka...
    (2014-06-10 18:53)
    WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, o czym UPRZEJMIE INFORMUJEMY WSZYSTKICH URZĘDNIKÓW PAŃSTWOWYCH NA WYPADEK, GDYBY O TYM ZAPOMNIELI...
  • ~Dwie Księgowe z Ministerstwa Propagandy:
    (2014-06-10 18:51)
    Podczas jednej z konferencji prasowych w sprawie sitwy Josepha Bonka i niejakiego Plichty-Stefanskiego - ten nasz pajac bronil synalka i jego kumpla w nastepujacy sposob:
    "NIE KAZDE OSZUSTWO JEST PRZESTEPSTWEM!"

    Niestety wtedy "straz marszalkowska" nie odstawila gangstera ciupasem do prokuratora DLA WYJASNIENIA, CO MIAL NA MYSLI!
    I to mi sie wydaje dziwne i nieslychane w tak zwanym "panstwie prawa"!

    A za jakis czas (18/02/2013) do pewnego biura notarialnego w Warszawie (Numer referencyjny notariusza 01/2013KT) przyjechala coreczka pewnego gangstera Mercedesem klasy S kupionym za gotówkę (344 000 PLN) i w tym biurze bez zażenowania nabyla za gotówkę "male mieszkanko na Mariensztacie" - to znaczy konkretnie na Saskiej Kepie za okrąglą sumkę! Nie wiemy, jaka to byla sumka, ale cena rynkowa mieszkanka wynosi 1 milion 720 tysięcy złotych!
    Ale coreczki unijnych gangsterów tak widocznie mają...
    Dodamy tylko, ze wedle popieranego przez trzymajacych waadzę w naszym nieszczęsliwym kraju unijnego prawa - jest obowiązek informowania nadzoru bankowego o wszystkiich transakcjach gotowkowych w III RP powyzej 10 tys. euro.
    Dodamy jeszcze, że WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, o czym UPRZEJMIE INFORMUJEMY WSZYSTKICH URZĘDNIKÓW PAŃSTWOWYCH NA WYPADEK, GDYBY O TYM ZAPOMNIELI...
  • ~Matka Polka
    (2014-06-10 18:48)
    Popatrz synku na to zdjęcie i zapamiętaj na całe życie!
    Tak wygląda SERYJNY OSZUST!
    Omijaj takich ludzi z daleka, a najlepiej przechodź na drugą stronę ulicy - bo nie wiadomo, jakie jeszcze niecne czyny jest on w stanie popełnić!
    Czy już widzisz, jak mu źle z oczu patrzy?!
  • ~Expose krótkie, a kiełbasa długa! Do kolan!
    (2014-06-10 18:22)
    Re-~emeryt2014-06-08 06:32

    Normalnie mdło mi się robi widząc, jak czlowiek który jest premierem, na tych konferencjach prasowych podlizuje się do ludzi udając normalnego faceta.Tusk
    to dla mnie synomin obłudy i hipokryzji.

    +++===



    "Proszę państwa!
    Z całą odpowiedzialnością za swoje słowa muszę oświadczyć, że nie każde oszustwo jest przestępstwem! Dlatego - chociaż ja prawie zawsze kłamię, a moi ludzie prawie zawsze kradną - nie można ani mnie, ani ich pociągnąć za to do odpowiedzialności karnej ani nawet karno-skarbowej (jak tego durnego rolnika, co to sie ostatnio podpalil i niestety umarl nieboraczek), bo jako nadzorca wszystkich spółek z udziałem skarbu państwa, od których klucze noszę w tej oto kieszeni, jestem waszym narodowym skarbem!
    Powiem wprost i użyję słów zrozumiałych dla wszystkich zwykłych ludzi: - jestem takim - wicie, rozumicie - kaszubskim bursztynem oprawnym w złoto, czyli trafnie nadano mi przydomek Amber Gold"
  • ~emeryt
    (2014-06-08 06:32)
    Normalnie mdło mi się robi widząc, jak czlowiek który jest premierem, na tych konferencjach prasowych podlizuje się do ludzi udając normalnego faceta.Tusk
    to dla mnie synomin obłudy i hipokryzji.Powinien dostać Nobla za umiejetność wciskania kitu durnemu motłochowi.A wszystko dzięki dziennikarzom i durnej opozycji,,których nie stać na punktowanie tego faceta.A można to zrobić w niezliczonej ilości sprawach i prawie w każdej dziedzinie .W co najmniej 100 sprawach można mu udowodnić ordynarne kłamstwa.I co i nic .Dalej kit wciska a gawiedż sobie rechocze,Ja na temat ślubu córeczki np zadał mu proste pytanie:dlaczego to dopłaca młodym ludziom do mieszkań tylko kupowanym u developerów -kasę bogatym nabija ,dlaczego biedna młoda rodzina po ślubie nie może kupić na kredyt kawalerki na rynku wtórnym i skorzystać z dopłaty do kredytu?
    Gdzie likwidacja pozwoleń na budowę o której trąbi od 7 lat?Wtedy młodzi na wsi kupili by sobie działeczkę i budowali sposobem rąk własnym malutki domek.
    Ten cwaniak teraz aż do wyborów w 2015 roku będzie wam tak kit wciskał i coś tam dawał, bo zrobił sobie poprzez zagarnięcie kasy z OFE okno transferowe do zaciągania kolejnych kredytów a potem jak wygra wybory to na 6 miesięcy zniknie odpoczywając w ciepłych klimatach jak za ostatnich wyborów kiedy to przez pół roku nawet rządu mu się nie chciało powołać.Nie pamietacie?To cofnijcie się 3 lata wstecz.Polacy to jak żona alkoholika im więcej dostaje w d.to więcej milości do niego nabiera.
  • ~zmarł Wiktor Kubiak"ojciec chrzestny"Donalda Tuska
    (2014-04-30 08:33)
    Nie żyje Wiktor Kubiak - - postać powiązana z komunistycznymi służbami specjalnymi i jeden z inspiratorów powstania Kongresu Liberalno-Demokratycznego, pierwszej partii n i e j a k i e g o Tuska.

    O śmierci Wiktora Kubiaka poinformowała Edyta Górniak, która właśnie Kubiakowi zawdzięcza swoją karierę muzyczną. Ale przed działalnością w branży rozrywkowej Kubiak zajmował się nieco innymi sprawami.

    Poseł Unii Polityki Realnej, nieżyjący już Lech Próchno-Wróblewski, który był członkiem tzw. „komisji Ciemniewskiego” (badającej procedury wprowadzenia w życie uchwały lustracyjnej), tak scharakteryzował KLD i Kubiaka:

    1990 r. – na 18. piętrze Marriotta mieści się apartament wynajmowany przez Wiktora Kubiaka, służący mu jako biuro firmy Batax. O Wiktorze Kubiaku będzie wkrótce głośno, jako o sponsorze musicalu „Metro”, lansującym skutecznie Edytę Górniak (brzmi elegancko). Ale póki co apartament Kubiaka to miejsce spotkań liderów Kongresu Liberalno-Demokratycznego. Czy to oficjalne biuro, czy nieformalnie użyczany przez przyjaciela lokal, mało kto dziś już pamięta. W każdym razie Donald Tusk i Paweł Piskorski czują się tu jak u siebie w domu. Wiktor Kubiak jest w ich otoczeniu kimś szczególnym. Podczas programowej narady twórców KLD w Cetniewie ląduje helikopter z Kubiakiem, który w asyście liderów tej partii pozdrawia głowiących się nad programem liberałów i po odebraniu honorów odlatuje.(…)

    Tajemniczość potęguje fakt, że Kubiak to obywatel szwedzki. Absolwent ekonomii i prawa wyjechał tam w 1965 r. „W Szwecji zajmowałem się biznesem. Nigdy nie pracowałem dla innych. Pośredniczyłem, organizowałem kolekcje mody, zajmowałem się transportem” – czytamy. Od 1986 r., mając szwedzki paszport, Kubiak robi interesy w PRL. Dalej dowiadujemy się, że Kubiak to przedstawiciel firmy Batax Ltd. z siedzibą na pięknych Bahamach, zajmującej się bankowością oraz właściciel przedsiębiorstwa zagranicznego Batax PZ. Gdy chodzi o politykę – honorowy członek Kongresu Liberalno-Demokratycznego, z którego nadania został pełnomocnikiem ministra ds. przekształceń własnościowych Janusza Lewandowskiego w sprawie Thomson-Polkolor. Także „New York Times”, pisząc 12 kwietnia 1992 r. o sponsorze „Metra”, zauważa, że Kubiak finansował KLD.

    Kubiaka opisywał także pochodzący z Gdańska Krzysztof Wyszkowski, jeden z założycieli Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża i „Solidarności”:

    Dzisiaj wydaje mi się, że Tusk bardzo wcześnie zorientował się w roli tajnych służb w „transformacji” PRL w III RP i, co odróżniałoby go od większości ludzi Solidarności, którzy za głównego animatora „transformacji” uważali SB, dostrzegł fundamentalną rolę WSW/WSI. Przypuszczenie to wyprowadzam m.in. z bardzo bliskich stosunków, nawet przyjaźni, jaką nawiązał wówczas z Wiktorem Kubiakiem, wybitnym agentem WSW.

    Ten bliski współpracownik Grzegorza Żemka, znanego jako „mózg” afery FOZZ, w latach 80. zajmował się nielegalnym transferem z Zachodu urządzeń elektronicznych objętych zakazem eksportu do krajów komunistycznych. W tym czasie zwerbowano do biernej współpracy przy odbiorze oficjalnie prywatnych paczek z żywnością, w których ukrywano np. układy scalone, liczną grupę osób, które następnie znalazły się w elicie polityczno-kulturowej III RP. Część z tych ludzi przyczyniła się do sukcesu KLD.

    W r. 1989 Kubiak objawił się, jako ktoś zupełnie inny – biznesmen zainteresowany wspieraniem środowisk politycznych. Ofiarowywał swą pomoc np. śp. Michałowi Falzmanowi, działaczowi Solidarności i członkowi redakcji pisma „CDN – Głos Wolnego Robotnika”. Falzman wyczuł, z kim ma do czynienia, i odrzucił propozycję. Tusk, który albo tego nie wyczuł, albo mu to nie przeszkadzało, przyjął pomoc. Za objaw zawarcia kontraktu można zapewne przyjąć moment, w którym „Przegląd Polityczny”, z wydawanego metodami podziemnymi brudzącego palce biuletynu, przeobraził się w eleganckie pismo drukowane na kredowym papierze, a KLD wprowadził się do nowych biur, do których wniesiono nowiutkie czarne meble.

    Współpraca rozwijała się znakomicie – Tusk organizował spotkania KLD w zajmującym całe piętro biurze Kubiaka w Hotelu Mariott, a Kubiak w fotelu pełnomocnika ministra prywatyzacji. Firma „Batax”, której WSW używało do operacji na Zachodzie, cieszyła się pełnym zaufaniem Tuska.

    Szkopuł w tym, że WSW nie była służbą suwerenną, a tylko oddziałem GRU, czyli sowieckiego wywiadu wojskowego. Co wiedzieli agenci WSW/WSI, wiedzieli również Rosjanie. Trzymanie pieczy nad młodymi talentami politycznymi, którzy w rekordowo szybkim tempie znaleźli się w elicie władzy III RP, z pewnością było zadaniem, którego nie zlekceważyli.

    Kim był Wiktor Kubiak? Jego nazwisko i przegląd najważniejszych z jego aktywności można znaleźć w raporcie z likwidacji WSI. Firma „Batax”, której Kubiak był właścicielem, odgrywała istotną rolę w działalności komunistycznego wywiadu wojskowego (Zarząd II Sztabu Generalnego). To właśnie przy użyciu tej firmy wywiad przeprowadzał operacje finansowe, znane jako „Akredytywa” i „Portfolio”. Środki finansowe pochodziły z Central Handlu Zagranicznego. Znamy kulisy kilku takich transakcji, a to dzięki materiałom ze sprawy Żemka (Fundusz Obsługi Zadłużenia Zagranicznego). Z akt wynika, że na mocy decyzji Żemka, działającego jako pełnomocnik oddziału Banku Handlowego w Luksemburgu, firma „Batax” uzyskała kredyt w wysokości 32 mln dol. Grzegorz Żemek pełnił w tej filii banku stanowisko Dyrektora Wydziału Kredytowego.
  • ~MARKOWE WINO
    (2014-04-30 07:33)
    PODATNIK ZAPŁACI JAK ZA KIECKI I CYGARA
  • ~Templariusz
    (2014-04-30 07:21)
    re~jagna2014-04-30 07:16
    Uważaj bo cię na kupę gnoju wywiozą jak twoją imienniczkę.
  • ~jagna
    (2014-04-30 07:16)
    Panie Premierze takich złosników, zazdrosników jakich ma Polska trudno spotkac w innym kraju. Prosze sie nie przejmować bo Pan zniszczy swoje zdrowie a ich Pan nie przekona.. Modlą się do figury a diabła mają za skórą.. tacy własnie są.
  • ~I am Turecki
    (2014-04-30 07:12)
    Większość z was, "komentatorów", to ludzkie pasożyty. A pannie Tusk życzę powodzenia w interesach.
  • ~i u s e f -- b ą g -- D N O -- D N A
    (2014-04-30 07:01)
    p o zdrawiamy kolesie z Amber Gold + m i r o ,,, r y c h o ,,, z b y c h o + p r o t a s i e F i c z = D Z I K O -- D Z I K I kraj ,,, Który kończy w B U L Ó bes N A D Z J E I I
  • ~po co to sie uskarżać
    (2014-04-29 23:48)
    No kurczę przecież sama codziennie naciąga biedne dziewczyny na czytanie i oglądanie siebie. To jak jesteś ojcu taki wrażliwy wytłumacz kobiecie, żeby zajęła się tym czym zajmuje się znakomita większość młodych Polek, za marne niestety pieniądze, ale bez "nękania". I wszyscy będziecie mieli spokój. Proste? Banalnie.
  • ~kolega ze szkoly
    (2014-04-29 22:49)
    Podobno dostal kilka siatek pieniedzy to ma z czego zrobic wesele,a corka juz coraz starsza a w poznym wieku to nie jest podobno dobrze rodzic dzieci.

    Pan Cudny niech sie zastanowi czy to warto poslubic corke tak znienawidzonego premiera przez wiekszosc Polakow.
  • ~PO 7 LATACH ZIELONEJ ROZKOSZY
    (2014-04-29 19:14)
    mam 56 lat chcialbym do renty spokojnie i godnie dożyć.ALE NIE MA SZANS.musze wyjechac jak moi wszyscy zaradni znajomi i sąsiedzi do Niemiec,holandi czy na wyspyZnam tez takich co w wieku 60 lat musieli wyleciec do USA czy Kanady.
  • ~zlota sztabka z Amber Gold
    (2014-04-29 18:01)
    a nam z twoją mafią jest super do śmiechu.Mamy prośbe więcej wartościowych rzeczy wyrzucajcie na śmietnik!!!Napisz czy tez wam coraz mniej do smiechu w sprawie józka Bąka,experta super szybkich chinskich koleji i amber goldowych tranzakcji?