Trybsona i Elizę można zobaczyć w zwiastunach nowej edycji programu. Jednak plotki o ciąży, potwierdzili ich koledzy z produkcji:

Reklama

Potwierdzamy!!! Trybsiatko rośnie jak na drożdżach Mamunia czuje sie wspaniale, a Tatus jest najszczęśliwszy na świecie ogromne gratulacje dla mordeczek i wszystkiego co najpiękniejsze na Waszej Nowej Wspaniałej drodze zycia ;*** [pisownia oryginalna] - napisała Ania z Warsaw Shore na swoim profilu na Facebooku.

Doniesienia potwierdziła także sama Eliza. Na swoim profilu, przyszła mama napisała:

Kochani to 15 tydzień mojej fasolki :)) Jesteśmy z Pawłem naprawdę szczęśliwą parą. Znacie nas z programu Warsaw Shore, jednak nieliczni znają nas osobiście. . . Krytykujecie nasze zachowanie, ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawę na czym ten program polegał? Imprezowaliśmy, korzystaliśmy z życia – mieliśmy do tego prawo, byliśmy i jesteśmy wolnymi ludźmi. To, że ktoś imprezował nie oznacza, że nie nadaję się na rodziców.

Uczestniczka kontrowersyjnego reality show zapewnia, że dla dziecka zmieni swój tryb życia. Jednocześnie zdradza, iż ona i Trybson zamierzają się pobrać:

Teraz zaczynamy nowy rozdział. Dzięki programowi poznałam miłość swojego życia i bardzo cieszę się, że tak się wszystko potoczyło. Mam zamiar być wspaniała żoną, która potrafi ugotować, posprzątać oraz opiekuńczą mama, która będzie w stanie dla swojego maleństwa zrobić wszystko. Już kochamy z całego serduszka naszego nienarodzonego dzidziusia, dlatego proszę, aby nikt go nie obrażał. Głupotą jest szydzić z nienarodzonego dziecka, jak nie wstyd tym ludziom, którzy zakładają fanpage i wypisują komentarze typu ‘biedne dziecko’. . . Człowiek dla tej małej istoty jest w stanie się zmienić o 180 stopni.

Czy przyszli rodzice faktycznie pojawią się w nowej edycji "Ekipy z Warszawy"? Przekonamy się już w Wielkanoc, kiedy program zagości na antenie MTV.